Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi idő alatt futott fel...

Mennyi idő alatt futott fel az online vállalkozásod, hogy meg tudj belőle élni?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha nemcsak informatikusok írnának. hanem pl egy tanár, aki elindított egy kis webshopot mondjuk gyógynövényeket árul rajta...

mennyi idő után és milyen technikákat alkalmaztál, hogy havi érezhető bevételed és profitod legyen. Hány év után tudsz ebből megélni.



2020. okt. 4. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Eloszor is menj el a megfelelo szakiranyu kepzesre....
2020. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Megfelelő befektetéssel és marketinggel elég gyorsan fellehet húzni egy megfelelő brandet. Lásd about you, bele öltek 100 milliókat :D
2020. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én például munka mellett csinálom, van weblap, oda cikkek mennek nagy ritkán. Van webshop ott különböző oktató anyagokat lehet kapni van pdf e-könyv és van több videót tartalmazó online tanfolyam. Hirlevél feliratkozókat gyűjtök több módon is lehet az oldalon is feliratkozni, de néha indítok Facebook hirdetést is szerény pár ezer forintos összeggel.


No így a webshop kimutatása szerint az idei évemben már havi 50 000 az átlag bevétel. 2017 végén indítottam szóval most lesz 3 éves. De mint mondtam csak munka mellet kevés aktivitással.


Szerintem nagyban függ a termékektől is, hogy hova jutsz el. De ha valaki komolyan nekifekszik szerintem 6-12 hónap alatt el lehet érni egy jó fizetést.

2020. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 as te vagy az én emberem! Ne haragudj, hogy nem privátban írok, de szerintem sokakat érdekel ez. És tök hasznos lesz.

Mert szolgátatást is nyújtasz.

Az oktató anyagos dolog érdekelne nem a videós, ha nem az írott.

Itt, pl mi módszer befizet valaki valahogy ( fizetési rendszerek vannak) egy összeget azért kap tananyagot? word vagy pdf formátumban? Hogyan gátolod meg hogy valaki kiadja a te anyagodat a saját nevében?

2020. okt. 5. 09:43
 5/6 anonim válasza:
57%

Én is munka mellett kezdtem így az egyéni vállalkozásom 0ft volt szinte... 1.5 év után pedig ez lett a főállásom. Az első 8-9 hónap nehéz volt az utolsó hónapban ha heti 2-3 megrendelésem volt. Mostanra pedig minden nap rengetek megrendelésem van és fel is tudtam venni 2 alkalmazottat akikkel egy kis "családba" dolgozunk. Legjobb döntés volt. A kezdet nehéz és rengeteg a kiadás de ha jól csinálod és kitartó vagy menni fog.

Üdv:

Egy Webshop tulaj

2020. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1,5-2 év.
2020. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!