Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mehetek így érettségire?

Mehetek így érettségire?

Figyelt kérdés
Töriből jelenleg nem állok jól és ha a következő dolgozatom nem lesz legalább 4-es vagy 5-ös, akkor félévkor megbukok és akkor ebből a tantárgyból nem mehetek érettségire de a többiből igen, és majd pót érettségire kell mennem töriből? Meg van valami olyasmi is hogy fizetni kell az mikor van?

2021. jan. 16. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal csak az év végi bukáskor nem mehetsz érettségire, akkor a többiből mész, pótvizsgázol töriből a 12.es anyagból augusztusban, ha átmész októberben érettségizel, ha nem akkor megbuksz.
2021. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A félévi eredmény csak egy jelzés, komoly következménye nincs.

Év végén legyen meg a kettes, akkor mehetsz érettségizni töriből is.

2021. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként aki 8 általánossal megy el dolgozni az később le tudja rakni az érettségit nem? (nekem ilyen szándékom nincs ez csak szimpla kíváncsiság)
2021. jan. 16. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Tanulj!


Mellesleg nem értem miért kell utolsó évben is szívatni a diákokat ilyen felesleges tárgyakkal. Én a semmire is megadnám a kettest, úgysem ér semmit az egész középsulis bohóckodás.

2021. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem érettségizhetsz egy tárgyból, ha ÉV VÉGÉN megbuksz.
2021. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Na valamelyik habzószájú gyökér, behódoló éy mindent benyelő zombi birka megint lepontozott, pedig igazam van. Egy forintot nem ér a való életben a középiskolai "tudás". Érettségi után fél évvel el is felejt minden haszontalan f.st.
2021. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom apukámnak van diplomája is és múltkor mondta hogy még az ott tanultakat is csak a szakmájában tudta felhasználni sehol máshol. Amit a közép suliban tanult ott meg szint úgy nem kellett semmi. Én tökre bevezetném azt hogy nem lenne ez a sok felesleges hülyeség... Aki nem tudta eldönteni, hogy mi legyen az tanulja a sok hülyeséget az ó korról meg ilyenekről, akinek van konkrét elképzelése hogy mi akar lenni az tanulja csak azt és utánna tudjon vele elhelyezkedni.
2021. jan. 17. 12:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A helyesírás is amolyan kispolgári csökevény számodra?
2021. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó hát most na egy dolog hogy van amit egybe kellett volna írni vagy más egyéb problémák de őszinte leszek leszarom. Márcsak azért is mert ez nem egy hivatalos levél ahol már egy hibát sem követek mivel annak kell valahogy kinézni azt nem lehet leszarni. Aztán hogy más ezt elnézi e vagy sem, vagy akár idegesíti teljes mértékben hidegen hagy... Nem szólok én sem másnak ha valami hibát követ el az írásban nem vagy autista sem fogyatékos rá tudom érteni és nem tud érdekelni hogy hibázott. (ellentétben hogy nem vagyok fogyatékos vagy egyéb lexiával rendelkező ember csak egy nagyon nagy beleszaró tulajdonságom van a dolgokba erről ennyit!
2021. jan. 17. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!