Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az Újbudai...

Mi a véleményetek az Újbudai József Attila Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Hány ponttal vettek fel titeket?

Az emberek milyenek ott?

A gólytábor elmarad idén?

Vagyis úgy összeségében mi a véleményetek róla?

Tudom,hogy sok ilyen kérdés van de azok régiek.

Köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 18. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Engem 4 évvel ezelőtt 173 ponttal vettek fel.

Eléggé családias a hangulat, jó az iskolaközösség.

Nagy valószínűséggel gólyatábor idén is a suliban lesz, mint 2020-ban, max nem alszotok ott.

Nagyon tudom ajánlani, jók a programok, a büfé is jó, a tanárok elég magas színvonalon tanítanak, de nem hajtanak senkit sem.


Amúgy melyik osztályba mész?🙂

2021. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha felvesznek akkor a 9.B-be!:)

Én a központis listán 143. vagyok, ugyhogy nem tudom felvesznek-e, de reménykedem benne.

2021. márc. 5. 21:19
 3/10 anonim válasza:
Szia! A központis lista hol található?
2021. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bbmarta ***** válasza:
Na, én a pontozást nem értem. Szóbelire ki van írva a fiamnak, hogy 74 pontot kapott (44 biosz+30 szövegértés-sajnos nem volt ideje elolvasni a szöveget, így ennyit tudott kihozni belőle), de a honlapon meg azt írják, hogy 50 pont lehet a maximális pontszám szóbelin...akkor ez most hogy van?
2021. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dorina118 válasza:

Szia, a suliba járok, most vagyok kilencedikes. Nekem 185 pontom lett, de van pár osztálytársam, akiket jóval kevesebb ponttal is felvettek. Ha nem is sikerül első körben bekerülni, írhatsz egy kérvényt az igazgatónak, hátha.

A tanárok nagy része nagyon segítőkész, nem csak leadni akarják az anyagot, az a céluk, hogy megértsd. Persze van egy-két kivétel, de melyik suliban nincs?

Az emberek az évfolyamon általában barátságosak, a gólyatábor nem csak az osztályt hozta össze, hanem az egész évfolyamot is. A felsőbb évesekről nem sok véleményem van, de ha odamész valakihez, egészen biztos, hogy nem fog elzavarni.

Nem tudom lesz-e idén gólyatábor:( de ne izgulj, a sulit ismerve, ha elmarad, akkor tuti "kárpótolnak" titeket valahogy :D nekünk tavaly bejárós volt, reggel 9-re mentünk és délután/este meg haza, de így is kihozták belőle a maxot.

Én nagyon szeretem az iskolát, csak ajánlani tudom:)

2021. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bbmarta ***** válasza:
De ezt a szóbeli pontozást még mindig nem értem...50 pont a max...akkor gondolom 25 pont megy a bioszra, 25 a szövegértésre. Ehhez képest van a gyerekemnek 44 a bioszra és 30 a szövegértésre...ha összeadom, 203 pontja lenne, holott a max. 200 pont. És tudjuk, hogy a szövegértés nem lett jó, mert nem volt ideje elolvasni a szöveget (valamiért nagyon hajtották őket, és a 10 biosz kérdésre meg a szövegértésre összesen adtak neki 15 percet készülni)! Akkor most hogy megy a pontozás???
2021. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
JAG szóbelit arányosítják. (benne van a tájékoztatóban, 8. oldal teteje)
2021. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bbmarta ***** válasza:
Azt is értem...biosz kémián 1:1 arányban...de a pontszám az hogy jön ki??? Nem úgy logikus, hogyha 25-25 pont jár max. mindkét tárgyból? Mivel 50 pont a max, akkor pont ki is jönne az 1:1 arány, nálunk meg 44 és 30 pont van...de mindegy igazából, ez a suli a 4.helyen van, csak nem értem...ha ezt még felezik valami oknál fogva, akkor is jó a pontszám erre a tagozatra valószínűleg, legalábbis a tavalyi alapján.
2021. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kétféleképpen is ki lehet számolni

(44+30):2=37

Egyenes arányossággal

50+50=100 : 50

44+30=74 : ?

?=50x74:100=37

2021. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van aki jövőre kezd itt?

(Az írjon rám ha lehet❤)

Én 9.A-s leszek

2021. ápr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!