Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz dolog az osztatlan tanárké...

Gáz dolog az osztatlan tanárképzést a 4. évben ott hagyni? Csúsznék 1,5 évet, azt pedig szerintem nem élném túl

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 14:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Azaz közel 8 év alatt végeznék.
2021. jan. 21. 14:13
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Államin vagy? Akkor kifizettetik az elhasznált féléveket.


Bár ha a tanárképzés ennyire nehezen megy, akkor valóban nem neked való :/

2021. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Ha a tanárképzés nem megy? Talán próbáltad? Nem, csak találgatsz. Két BSC-t nem kisujjas dolog elvégezni párhuzamosan:) plusz a pszichok és a gyakorlatok…

Kérdező! Ne hagyd ott, én is ugyan így vagyok, de a fele már akkor is meg van, az utolsó év gyakorlat, a nehezén már túl vagy! A csúszás mellett tudsz korrepetálni, esetleg pedagógiai asszisztensként dolgozni. (Tapasztalat).

2021. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, próbáltam, mellette másik képzést is csináltam, és dolgoztam is. Ha most az jön, hogy a mi egyetemünk ilyen gyenge, máshol nehezebb, akkor jelzem, hogy az Eltéről, és vidéki egyetemekről is hasonlót hallottam. :)
2021. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!