Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miert viselkednek megalaztatoa...

Miert viselkednek megalaztatoan a tanarok egyetemen?

Figyelt kérdés
Ennyi személyeskedő reakciot meg ,,örüljön, hogy atment” ha valami hibamra rakerdeztem beszolast gimiben sose kaptam, pedig mar az is egy kommunista rezsim volt
2021. jan. 24. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez egyáltalán nem személyeskedés. Csak egyesek úgy látszik nem csak tanulmányilag, hanem lelkileg is gyengék.
2021. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
De ha egyszer így van, mit mondjon? Más szint az egyetemi anyag. Sokszor tényleg jóindulat kell hozzá, hogy átmenjen a delikvens. Ilyenkor tényleg örüljön, hogy mehet és vissza se jöjjön.
2021. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is volt és van is több iszonyat bunkó, paraszt tanárom és soha életemben nem beszélt még velem senki olyan csúnyán, megalázóan mint az egyikük. Elképzelni nem tudom én sem, hogy mi ennek az oka, de sajnos elég gyakori.
2021. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert némelyik bunkó és bizony nem minden egyetemi tanár tud tanítani sem
2021. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem pedagógus, nem kötelessége úgy viselkedni.
2021. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!