Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolába vesznek fel...

Melyik iskolába vesznek fel ilyen pontokkal?

Figyelt kérdés

Az írásbelim magyarból olyan 40 pont körüli, matekom az 34-36 pont lett. Fizikából, kémiából és földrajzból leszek négyes többi ötös. Hova lenne esélyem?


1. Apáczai

2. Madách

3. Berzsenyi Dániel

4. Eötvös József

5. Városmajori

6. Kosztolányi

7. Petőfi


Mindegyik budapesti és ezeknél a humán tagozat az ami érdekelne



2021. jan. 24. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi évek statisztikája és az idei felvételizők száma alapján szerintem ezek várhatók nálad.


1. Apáczai ❌ kevés a pont szóbelire


2. Madách ❓ itt nem volt korábban humán tagozat, a többire ennél több pont kellett, mint neked van, így inkább nem a válaszom erre.


3. Berzsenyi Dániel ✔️ szóbelire mindenképp jó vagy!


4. Eötvös József ❌ kevés pont szóbelire


5. Városmajori ✔️ szóbeli esélyes


6. Kosztolányi ❓ itt tavaly csak töri társtud szak volt, ami inkább humán, oda elég lesz a pontod.


7. Petőfi ❓ itt sem volt előző években humán tagozat, amúgy a többi szakra elég volt ennyi pont.


Ha kell még bővebb segítség, írj nyugodtan!

2021. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem mindegyikre van esélyes. Talán az Eötvös necces egy kicsit.
2021. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
#2 az Eötvös nem necces, hanem esélytelen. Én tavaly matek tagozatra jelentkeztem az Eötvösbe, és tudom, hogy a matekhoz több pont kell, de nekem 88 pont nem volt elég még a szóbelihez se. Ebből kifolyólag nem gondolnám, hogy 80 pont alatt bármelyik tagozaton lenne esély rá.
2021. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A többi iskoláról nem tudok nyilatkozni, de ez a Berzsenyibe humánra bőven elég, sőt, egy jól sikerült szóbelivel bent is vagy:) Egy bezsenyis humános:)
2021. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
#3 miért lenne esélytelen, mert neked nem sikerült?
2021. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem rosszindulatból írtam azt, amit írtam. Leírtam, hogy nekem mi a tapasztalatom, és mit gondolok. Egyáltalán nem érdekel, hogy engem nem hívtak be szóbelizni, mert teljesen lényegtelen volt a továbbtanulásom szempontjából. Az Eötvöst csak másodikként jelöltem meg, és az elsőként megjelölt iskolába, a Lovassyba fel is vettek.
2021. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#1 Madách-ba sima angol lenne
2021. jan. 25. 15:40
 8/15 A kérdező kommentje:
#3 igen, azt én is gondoltam, hogy esélytelen, negyedik helyen van és valószínűleg fel vesznek olyanba ami előtte van úgyhogy azt fel is adtam
2021. jan. 25. 15:41
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Madách sima angolra nem lesz elég a pont a szóbelire behíváshoz.
2021. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 bbmarta ***** válasza:
100%
Az Apáczait azért jelöld meg, zseniális iskola és 76 ponttal abszolút nem vagy esélytelen!!! A Berzsenyiben nagyon-nagyon jó a humán és a szóbelin sem kell vért pisilni, iszonyú jófejek a tanárok, a humán szóbeli pedig kifejezetten diákbarát. Nagyon könnyű max.pontos szóbelit csinálni! Az Eötvös tényleg nem esélyes szerintem sem. A Városmajori jó lehet.Esetleg néz még meg a Szent László humán tagozatát. De a Petőfitől, Kosztolányitól azért már jóval erősebb a Veres Pálné Gimnázium és még a Leövey is! itt is van humán tagozat!
2021. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!