Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig lesz még online oktatás?

Meddig lesz még online oktatás?

Figyelt kérdés
Ha még lesz egy darabig, akkor kimennék Németországba apukámhoz, mivel fél éve nem láttam, itthon pedig csak feleslegesen döglök. Szerintetek érdemes lenne még kimenni, vagy már hamarosan visszaállunk a jelenlétire?

2021. jan. 24. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
#1-nél szebben nem is lehetett volna megfogalmazni. Ha otthon csak feleslegesen döglesz, akkor lehet, hogy nem ártana elkezdeni tanulni is.
2021. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
először is gimi vagy egyetem? én azt hallottam hogy az egyetemek akkor fognak elindulni nagy valószínűséggel újra, ha 70% a diákoknak beoltott lesz.. de hát kit tudja?..
2021. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: Véleményekre vagyok kíváncsi:DD


3: Gimi

2021. jan. 24. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kb. április környékén leghamarabb.
2021. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem februarba meg egesz biztos hogy nem fogunk visszamenni, tettek mar ra utalasokat es semmi nem valtozott januar eleje ota
2021. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még simán ki tudsz menni legalább egy hónapra. Nálunk a tanárok azt mondják, hogy olyat is hallanak, hogy egészen tavaszi szünetig itthon leszünk. De persze ez lehet csak pletyka..
2021. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Feltételezhető, hogy a kérdező már többször feltette ezt a kérdést
2021. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!