Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Gimnázium Budapest?

Berzsenyi Gimnázium Budapest?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos a nagyon nagyon sok készülődésem és munkám nem látszik megtérülni a felvételin. ( bár még nem láttam az eredményeket) Saccolva kb. olyan 62 pontom lesz de ez még korán sem biztos. Tavalyi átlagom 4,5 volt az idei félévi pedig 4,6 lett. Szerintetek esélyes vagyok arra, hogy bejussak?

2021. jan. 25. 17:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hagyjuk.. De azért köszönöm szépen a válaszokat!
2021. jan. 31. 15:14
 12/16 anonim válasza:
Sajnalom ha rosszul sikerult, de ne szomorkodj miatta mindig van elore ! ❤️ Ugyes vagy es bizz magadba mindig
2021. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát jó csak... Az a sok hajnalban kelés és éjfélkor fekvés, az a sok tanulás és készülődés most mind a kukában landolt...
2021. jan. 31. 19:15
 14/16 anonim válasza:
Pot felveteit nem tudsz irni?
2021. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet pót felvételit írni. Csak akkor ha nem írta meg a korábbi alkalommal.


Mindenkinek csak egy dobása van!


Mennyi pontod lett pontosan? Privátban is megírhatod.

2021. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Igen nekem is ird le privibe
2021. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!