Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosnak szeretnék...

Állatorvosnak szeretnék tanulni. Hova érdemes menni tovább tanulni? Budapesten belül lehetőleg.

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen helyen van állatorvosi képzés, Budapesten, az Állatorvostudományi Egyetemen. Nincs választék.
2021. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy?

Eléggé aggasztó, ha magadtól még a felvi.hu-t sem találtad meg, nem beszélve a g-betűs keresőről.

Azt már említeni se merem, hogy a nevezett egyetem eszedbe se jutott...

2021. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te most középiskolát kérdezel? Gondolom azt, mivel állatorvosnak az egész országban egy helyen tanulhatsz.


Nekem kézenfekvő, hogy biosz kémia tagozatos gimibe menj, esetleg nyelvi tagozatra, ahonnan fel tudsz készülni biosz és kémia emelt érettségire is.

2021. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem középsulit keres.

Igazából én és a szaktársaim különféle gimikből kerültünk be, szerintem nem kell ennyire rágörcsölni a gimi választásra, de ezt csak én állítom, más tök az ellentettjét vallja.


Én amúgy nyelvi tagozatot ajánlok, ahol azért nem tojnak a reál tárgyakra.


Én speciel a Pesterzsébeti Német Nemzetiségi Gimnáziumba jártam.

2021. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!