Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen ha egy tanár nem...

Egyetemen ha egy tanár nem kedvel es ezt ki is mutatja vizsgan vagy osztalyozasnal az ellen lehet tenni vagy lekell nyelni es elfogadni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak nála lehet vizsgázni, pláne, ha kötelező tárgyról van szó, akkor jobb ha csendben marad az ember.
2021. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy nem lehet feloszlani es azt csinalnak amit akarnak.
2021. jan. 26. 11:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Felszolalni*
2021. jan. 26. 11:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nem tanácsos.
2021. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemigen tehetsz semmit. Majd megkapod, hogy nem kötelező oda járnod.
2021. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tehetsz engem annyira nem bírt év végén megbuktattat pótvizsga és kész .
2021. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megbuktat, azt hiszem, kérheted, hogy független bizottság előtt felelj másodszorra. A ciki az, ha ők is megbuktatnak, akkor valószínűleg nem személyes a probléma, hanem tudásbeli.
2021. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A független bizottság előtt is meg fog bukni, nálunk az egyetemen volt olyan, hogy többen kértek bizottságot. HÁT MIND MEG IS BUKOTT, Na VAJON MIÉRT?
2021. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Én is kértem és velem teljesen korrektek voltak. Megvolt a kontraszt egy karó után ötössel jöttem ki.
2021. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván vannak direkt szemétkedő tanárok. De én inkább az ellentétét tapasztaltam magamon, a tanár akit kedvel, attól kérdez olyat amit tudja hogy tud. Vagy ha elrontok valamit, akkor csúnyán rámnéz, hogy javítsam ki saját magam de nagyon gyorsan.


De voltam tavasszal olyan vizsgán, ahol hárman voltunk, és a tanárnak elment a wifije,és csak diákok maradtunk a hívásban egy ideig. Ekkor kiderült, hogy az egyik vizsgázó akkor vette fel másodjára a tárgyat, az előadásra nem járt be, és aznap délelőtt 40 percet tanult a vizsgára. Volt egy rész, amikor a tanárnő azt mondta, hogy kérdezzünk egymástól egy-egy kérdést, és konkrétan annyira fogalma nem volt az anyagról, hogy egy általános kérdést nem tudott feltenni, semmi értelme nem volt az összehányt szavainak. De persze én úgy csináltam, mintha érteném hogy mit mondott, és elkezdtem beszélni az egyik témáról, amit jól tudtam. A tanárnő meg hagyta, nyilván átlátta a helyzetet, de nem kötekedett, adott egy ötöst. Szóval nem volt gonosz. De az egésznek a csúcspontja, hogy ezután a makogó diák elkezdett kiabálni a tanárnővel, hogy miért kapott ugyan ő egyest? Mert hogy ez mennyire nem igazság...

2021. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!