Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek vissza megyünk...

Szerintetek vissza megyünk márciusban az iskolába?

Figyelt kérdés
Nem kérek beszólásokat, csupán egy véleménykifejtésre lennék kíváncsi, ki mit gondol erről.

2021. jan. 29. 10:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam,de lehet hogy mi is úgy vágunk neki az erettseginek mint a tavalyiak, Orbán nagyon mondogatja hogy max húsvét fele lehet enyhíteni,illetve ha jól olvastam/hallottam Gulyás is elhintett egy olyat hogy megprobaljak érettségi előtt vissza engedni minket a suliba.(mar nem tudom hol olvastam)Tehát meg az sem biztos sajnos. De mar nagyon sok értelme nem lesz vissza menni, de talán az osztállyal meg egy kicsit együtt tudunk lenni max.
2021. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Teljes kijárási tilalom lesz mint tavaly ilyenkor
2021. márc. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!