Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz tizedikben osztályt...

Gáz tizedikben osztályt váltani, ha ebben az évben már sulit is váltottam?

Figyelt kérdés
máj. 22. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen annyira rossz osztálykozossegeket fogok ki, hogy sírni tudnék.
máj. 22. 20:18
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Azon nem gondolkodtál el, h ha mindig mindenki mással van a baj, akkor igazából lehet veled van a baj?
máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám. Mindkét osztályfonok elismerte, hogy gáz a közösség.
máj. 22. 20:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Az előző sulimbol kb 10-en jöttünk el a 31-ből. A mostani osztályból 5 fő ment el ebben az évben. Annyira jók.
máj. 22. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:

#2, van olyan, hogy valakit ok nélkül bántanak, vagy olyan miatt, amiről nem tehet és nem tud rajta változtatni.


Gáznak nem gáz a váltás, és mondjuk 10 év múlva már jelentősége sem lesz. A lényeg, hogy minél jobb eredményeket tudj elérni, és minél több tudást tudj szerezni iskolás éveid alatt.

máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valts idobe, ha ugy erzed minek maradnal. Volt egy lany aki ugy jott az osztalyunkba hogy az elozo osztalyaba depresszios volt mindenki bantotta mi osztalyunkba baratai lettek es mindenki szerette. Ha most tudod 10.ben hogy szar a kozosseg minek maradnal. Szerintem nem gaz tobbszor osztalyt/iskolat valtani. Ha szar kozossegbe vagy az hosszutavon nagyon rossz hatassal van rad tobbet ersz anhulye osztalytarsaidnal biztosan. Szerintem valts amig van ra eselyed sok sikert<3
máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!