Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mikor mehetunk...

Szerintetek mikor mehetunk vissza az egyetemre tanulni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok mikor realis?

2021. jan. 29. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szeptemberben. Megmondom őszintén én ennek örülnék a legjobban. Ha megint hibrid oktatás lenne az borzalmas, illetve se az alberletes/kolisnak nem kényelmes ha havonta beszüntetik az oktatást. Legyünk még egy félévet itthon aztán engedjenek vissza, vagy ne csak ne legyen hibrid, meg legyen időben tájékoztatva mindenki.
2021. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Én reménykedem benne, hogy minél hamarabb. Nálunk néhány órához kiírták melyik teremben lesznek, szóval még van remény, hogy a félév második fele olyan lesz, mint az előző eleje. Nekem jó lenne a hibrid is.

Kolisként annyira nem rossz, de megértem hogy az albérleteseknek nehéz kitalálni, hogy akkor most legyen vagy ne legyen.

2021. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!