Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetem lesz a következő?

Melyik egyetem lesz a következő?

Figyelt kérdés
Ugye most történt meg,hogy az SZTE,a PTE és DE átkerült alapítványi fenntartóságba.Nyilván a cél az,hogy előbb-utóbb az összes maradék egyetem hasonlóan döntsön.Szóval szerintetek melyek a következő egyetemek?

2021. jan. 29. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Úgy látom, nem látod át az átalakítás lényegét.
2021. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12%

Fogalmad sincs miről szól az átalakítás, miért jó dolog ez. Csak a médiából való lázongást látod.

(Nem vagyok kormánypárti szavazó, nagyon nagyon nem, egyszerűen csak tájékozódok és látom, hogy ez egy jó fajta rendszer lesz, amiből az egyetemek profitálhatnak)

Vannak hátulütői a rendszernek, például ha esetleg elveszti a fidesz a következő választást, az egyetemek ott lesznek nekik, amikkel remekül lehet az érdekeltségükbe tartozó cégekkel tendereket nyeretni. Ez tény. DE nem lesz érdekük tönkretenni az egyetemeket, mert akkor oda a haszon és a pénzforrás.

Egyébként megsúgom, a külföldi egyetemek nagyon nagy többsége ilyen rendszerben működik.

2021. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!