Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon kitart az online oktatás...

Vajon kitart az online oktatás, vizsgáztatás júniusig?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, és nekem nahyon tetszik, rettegek attól, hogy be kell járni.

Szerintetek kitarthat ez június végéig?


2021. jan. 30. 19:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Messziről ember azt mond amit akar. Pláne itt gyakorin.


Nem értem miért kell eljárni azt aki online vizsgázik. Mintha Ő tehetne róla hogy ez így van.

2021. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
*eljárni=lejárni
2021. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
2021. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
A mestert most szereztem meg, de arról még nincs papír - később majd azt is linkelem. ;)
2021. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá! Akkor nem értem, hogy miért piszkálod azt aki online vizsgázik? Talán azért mert Neked nem úgy volt?
2021. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Azért mert egy záróvizsgáról beszélünk és nem egy kurzusnak a vizsgájáról. Ezt magyarázni kell? Érettségi sem online megy, a záróvizsga meg sokkal komolyabb. Meg úgy mondod, mintha előre tudnád tavasz végén mi lesz, jósgömböd van tán? Attól, hogy van egy rektori papír az semmit sem jelent. Előre megírták, hogy ne kelljen folyamatosan módosítgatni, hosszabítgatni - de ezen bármikor változhatnak. Mesteren nekünk is azt mondták, még november végén, hogy majd "online lesz", decemberben meg már más volt. ;). Azért ne rakj erre fel mindent.
2021. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ha például márciusba azt mondja a kormány, hogy elég embert oltottunk be, mindenki vissza mehet az iskolába, a korlátozásokat feloldják, a szórakozóhelyek is kinyithatnak, akkor szerinted Online fogják megtartani a záróvizsgát? Milyen szakon vagy ami ennyire jelentéktelennek tűnik, hogy online lehet vizsgázni még akkor is, ha esetleg a járványhelyzet megszűnik? Fura.
2021. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy milyen vizsga, akár záró akár más, aki tanul az tudni fogja online is meg jelenlétiben is.


Vizsgáztam én is online is és személyesen is mert már van egy diplomám. Az online záró sem fog kifogni rajtam ha úgy alakul úgyhogy nekem teljesen mindegy mi lesz. A vírust nem szeretem, de az online oktatással nincs bajom. Gyakorlatra meg úgyis bemegyek ha kell.


Megsúgom, hogy Márciusban is ugyanígy megy majd tovább, sőt ez az év már így lesz onlineban.

2021. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"akkor szerinted Online fogják megtartani a záróvizsgát?"


Igen. egyértelműen igen.

mint ahogy a mi egyetemünket szeptember elején senki és semmi nem kényszerítette (akkor még nem!) az online évkezdésre mégis online lett már szept 5-től.

2021. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha nem a szomszéd diplomáját mutogatnád itt hanem tanulnál mert úgyis online oktatás lesz.
2021. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!