Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon kitart az online oktatás...

Vajon kitart az online oktatás, vizsgáztatás júniusig?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, és nekem nahyon tetszik, rettegek attól, hogy be kell járni.

Szerintetek kitarthat ez június végéig?


2021. jan. 30. 19:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Nekem már nem kell tanulni. Phdra már nem megyek. Ez így bsc, msc bőven elég volt.
2021. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Akkor innen is koccolj le! Nem mindegy akkor neked hogy online vagy jelenléti oktatás van? Biztos csak véletlenül léptél a kérdéshez....hahahaha
2021. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
22: Vajon ugyannyit ér a diploma, ha online formába végzed el? ;)
2021. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

23, Szerinted bele lesz írva a diplomába??? :D

Teljesen mindegy, úgysem azt fogják a munkahelyemen vagy a tiéden kérdezni, hogy online vagy jelenlétiben végezted...sőt levelezőn végeztem de a kutya nem kérdezte azt sem. Érdekes, mégis felvettek dolgozni. Ráadásul a diplomámban sincs benne az L mint levelező. :D

Szóval ha tudsz azt online is és jelenléti vizsgázás alatt is tudod. Aki meg nem az keresi itt a kifogásokat.

2021. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

#23 Miért érne kevesebbet? Nem fogják ráírni a diplomámra hogy ennyi félévet/évet online-ban csináltam. Nem fog senkit sem érdekelni az egész.

Én ebben az évben végzek mérnökinfó Msc-n, nekem tök mindegy, hogy online/offline lesz-e.

2021. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Vajon ugyannyit ér a diploma, ha online formába végzed el? ;)"


Pontosan ugyanannyit fog érni. A kutyát se érdekli hogy végezted el, az az érdekes éles ipari környezetben mit tudsz.


Ill ott a másik véglet a himihumi bölcsész papírok na ott meg megint mindegy mert amúgy se ér semmit.

2021. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Na és vajon, hogy szerepelsz ipari környezetben, ha csak online tanultál plc-t például? ;)
2021. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Úgy szerepelek ipari környezetben hogy már eleve ott dolgozom és kívülről fújom a PLC-ket. ;)

Tehát az online PLC tanulás nem oszt nem szoroz.

Hallottál amúgy gyakorlatról? Azokra online oktatás ellenére is be kell menni. Ne légy ennyire megijedve ettől az online oktatástól. Nyugalom! :)

2021. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem mennek arra se be. :) De most kiderült, hogy Te nem jársz semerre.
2021. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, azt hiszel amit akarsz. Akkor is jó az online oktatás és remélem ebben a tanévben már az is marad. Hangsúlyozom a vírusnak nem örülök, de az online oktatás nekem kifejezetten jó. Gyakszim ebben a félévben is lesz a következőben pedig már intézményen kívüli. Alig várom.
2021. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!