Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen hogy lesz a vizsgázt...

Egyetemen hogy lesz a vizsgáztatás a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

BME-n kitolták aug végéig, az nem kérdés, én Győrben tanulok,de érdekel más egyetem tanulója is,tudtok-e ,hallottatok-e valamit hogy van ez tervben.

Egész évben szorgalmasan tanultam,nyáron párommal lehessek,nyaralhassak,nem szívesen venném ha vizsgákról és tanulásról szólna egy kis idő,míg szusszanhatok.



2020. márc. 21. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Senki sem tudja, ha a hadsereg átveszi az irányítást, az egyetemistáknak más dolga lesz lehet... az utcán...?
2020. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Egyelőre csak pár évközi beszámolóról derült ki, hogy online tesztes zh lesz (némelyikre lehet majd megajánlottat kapni). A vizsgaidőszakról még semmilyen infó nincs, szerintem ők sem tudják.
2020. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről majd az egyetemed rendelkezik. Időben meg fogsz tudni mindent, nyugi. Júniusban valószínűleg meglesznek tartva.
2020. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk csak annyit mondtak, hogy ez egyelőre teljesen képlékeny, így még nem tudnak konkrét információkkal szolgálni és a későbbiekben majd időben tájékoztatnak minket, ha már lehet tervezni. Szóval fogalmam sincs, hogy hogyan fogják megoldani, meg lesznek-e tartva a hagyományos vizsgák, esetleg kitalálnak-e rá valamilyen "távoktatásos" alternatívát, csúszik-e a félév, fogalmam sincsen. Mindenesetre annyira nem örülök ennek a helyzetnek én sem, az egyetem szempontjából. Ha minden jól ment volna, akkor összesen egy írásbeli vizsgám lett volna ebben a félévben a vizsgaidőszakban (többnyire szemináriumom van és ezen tárgy kivételével az összes előadásomból szerezhettünk volna megajánlott jegyet zh-kal, de ez most sajnos nem így lesz), a nyarat pedig külföldön szerettem volna tölteni ösztöndíjjal és az sem biztos, hogy összejön, sőt. Valamint most a legtöbb oktató plusz beadandókkal próbálja orvosolni a helyzetet, ami szintén nem túl örömteli hír, mert így rengeteg munkám lesz még az eddig könnyebb tárgyakkal is. A legtöbb óránál be kell jelentkezni, elérhetőnek kell lenni az óra időtartamában. Pedig először még tetszett is, hogy így több időm lesz, itthon leszek, jobban be tudom osztani az időmet, de úgy érzem, hogy ez nagyon nem így lesz...
2020. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk rektori tájékoztató alapján nem lesznek vizsgák, csak beadandók.

Ehhez képest már 2 tárgyamról is kiderült, hogy online tesztet tervez a tanár. Még 9 tárgyról semmi infó, kíváncsi vagyok, ott mit találnak majd ki...

2020. márc. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk beadandó feladatokkal, meg online teszttel próbálják megoldani a gyakorlati jegyes tárgyakat, de így is van, ami gyakjegyes lett volna és megváltoztatták vizsgásra. A vizsgáról eddig annyit írtak, hogy online lesz valószínűleg, mindent megtesznek annak érdekében, hogy megfelelően kivitelezhető legyen, de számítanak a korrekt együttműködésünkre. Ez a félév sajnos ilyen lett, mindenkinek nehéz szerintem. Nálunk sok előadó tényleg próbálkozik, nem örülök a helyzetnek, de legalább ők próbálnak valamit, van aki kiadta hogy mi a kötelező aztán helló..
2020. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!