Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a Corvinus...

Mennyire nehéz a Corvinus nemzetközi gazdálkodás szak angol nyelven?

Figyelt kérdés

Milyen nyelvtudás szükséges ahhoz, hogy jó eredményeket tudjunk szerezni? Mennyire nehéz felvenni a tempót, hogy egész nap angol nyelven hallgatjuk az órákat?

Esetleg az ELTE nemzetközi gazdálkodással összehasonlítva, melyik lenne a jobb döntés?



2021. febr. 2. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék:)
2021. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Elsőéves vagy a Corvinuson nemzetközi gazdálkodáson. Minimum C1-es nyelvtudásra van szükséged.
2021. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*vagyok
2021. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha lehet, akkor tudnánk privátban beszélni? Lenne néhány kérdésem.
2021. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! persze
2021. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nehéz angolul tanulni a tantárgyakat(jegyzetelni, stb), illetve milyen elvárásaik vannak az egyes tantárgyaknak? Ezalatt azt értem, hogy mennyire követelik meg az anyagot, és ezt hogyan és milyen gyakran. Esetleg kiknek az óráit nem érdemes vagy nem ajánlott felvenni. Előre is köszi.
2021. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!