Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskola 11. osztályban...

Középiskola 11. osztályban 3,90-es osztályátlag milyen színvonalú? Átlagos vagy kiemelkedő?

Figyelt kérdés

Állítólag a Mi osztályunk lett a legjobb átlagú az iskolában, nagyon meglepődtünk. Ha a mienké volt a legjobb akkor milyen lehetett a többi..? :D

Igaz, hogy nem egy erős iskola, mert nem gimnázium, hanem egy szakközép iskola, de szerintem a 3,9-es átlag középszerűnek hangzik. Mit gondoltok erről?



2021. febr. 6. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Az brutálisan rossz, te milyen átlagos vagy kiemelkedőről beszélsz? :D
2021. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Osztályátlagnak nem rossz, de nem kiemelkedő.
2021. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
gyenge középszer...
2021. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
4.77 az osztályátlagunk. Szerintem az a kiemelkedő.
2021. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Anno mi sulinkban a leggyengébb osztálynak volt ennyi.
2021. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem átlagos. Majdnem négyes, nyilván a rosszabbak lehúzzák.

Szakközépben elég jó. Főleg, hogy a kötelező érettségi tárgyak mellett még szakmai anyag is van-amit a szak határoz meg, hogy mennyire sok tárgy van,mennyire nehezek. (első évben biztos nehezebb, hiszen nulláról indul mindenki)


De nyilván nem mással foglalkozni.

2021. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából 14-en vagyunk az osztályból és ezek az átlagok születtek:

5.00 (az enyém :D), 4.75, 4.75, 4.45, 4.17, 4.17, 4.08, 3.83, 3.75, 3.58, 3.50, 3.42, 2.83, 2.50.

Ismét kitűnő bizonyítvánnyal iskolaelső lettem, hihetetlen. Azt viszont figyelembe kell venni, hogy a szakképző iskola sokkal könnyebb, mint mondjuk egy gimnázium, vagy egy technikum. Nem készítenek fel az érettségire, csak szakmát tanulunk, általános iskolás szinten tanítanak, matekból minden évben ugyanazokat a tananyagokat tanuljuk, már a könyökömön jön ki. :D

2021. febr. 6. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom, akkor így nem nehéz😅

Én is szakközépiskolás voltam-azóta az a suli már volt szakgimi, most technikum.


Nálunk a tanáraink szerették volna, ha mindent tudunk. Próbáltak felkészíteni minket, nem csak az érettségire. (amúgy kb 2 éve érettségiztem, annyira öreg nem vagyok🤣)


Sokat segítettek, de mindenkinek megvan a mumus tárgya-vagy csak hülye😅. Ott sokáig ismételtünk, hogy mindenki értse. Nem egy nagy szakma volt az, mert akár kisboltba felvesznek végzettség nélkül (ha valakit érdekel:kereskedelem-marketing szak volt, ami ker ügyintéző végzettséget adott, plusz alapozó volt Log. Ügyes OKJ-ra) 🤣 bár ahogy említettem, a tanárok próbáltak többet adni, hogy aki ezen a vonalon megy tovább, ne a nulláról kezdje.


Bár utálom azt, ha valaki az alapján ítél meg valakit, hogy a sulis átlaga milyen volt. Lehet, hogy nem hülye az illető, csak lusta, nincs motivációja, nem az van, amit elképzelt stb...

(ezt csak mellékesen jegyeztem meg, ne vegye senki magára🤣)

2021. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy gyengébb átlagos, semmiképpen sem kiemelkedő.
2021. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!