Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani olyan óbudai...

Tudnátok mondani olyan óbudai iskolát, ami jó lenne SNI gyereknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy elég aktív, figyelemzavaros, éretlen gyermekről lenne szó, akinek jó lenne egy kis plusz törődés. Elsőbe megy. Köszi előre is :)

2021. febr. 7. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét iskolát nem tudok javasolni, de van pár javaslatom.

*Mivel eléggé aktív gyerek, valami sporttagozatos hely lehet, hogy jó lenne neki.

*Szüksége van plusz törődésre, és ezt legjobban egy kisebb létszámú osztályban tudják majd megvalósítani.

*Én kéttannyelvűt semmiféleképpen nem javasolnák neki. A figyelemzavara miatt könnyen lemaradhat, és az ebből fakadó kudarc élmények teljesen elvehetik a kedvét a tanulástól. Ráadásul mivel éretlen egy kicsit, még nem értené meg, hogy miért kell rá sokat gyakorolni, így szintén hátrányba kerülne. Ugyanez az indok miatt matek tagozatot se lenne megfelelő.

2021. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a javaslatokat :) Pontosan így gondolom én is, azért érdeklődöm iskola után, hogy hol van olyan, ahol ezeket mind figyelembe veszik és nem vész el a mindennapokban és a kudarcaiban. Nehéz csak honlap alapján tájékozódni (főleg, hogy a legtöbbször bénak az iskolai oldalak). És mivel nem az én gyerekem, csak segítek, ezért nem akarok minden suliba bemenni kérdezősködni :D
2021. febr. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!