Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudok tovább tanulni...

Hol tudok tovább tanulni művészeti ágon Budapesten?

Figyelt kérdés

Grafikusként végeztem néhány éve, azóta is a szakmában dolgozok kisebb- nagyobb projecteken, viszont nem tölt el örömmel a gépen való munka, illetve az alkalmazott grafika.. Mindenképpen szeretnék tovább tanulni valamiféle művészeti ágon, nagy álom az MKE grafika szak, de teljesen esélytelennek látom. Vannak olyan ÁLLAMILAG támogatott iskolák, ahol esetleg tudok nézni magamnak olyan szakmát ami művészeti?

Már akár okj is szóba jöhet, vagy kevesebb időtartalmú tanfolyamok ahol tudom fejleszteni a grafikai tudásom... ( ez persze nem gond ha fizetős )



2021. febr. 9. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
okj már nincs, egyetlen művészeti felsőoktatási intézmény sem indít idén ilyen típusú képzést a felvi.hu szerint.
2021. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy már más a neve, vagy a rendszer, de szinte ugyanolyan képzés (gimnázium utáni 2 éves ) mint az okj még mindig rengeteg indul pl grafikus vagy festő szakként idén szeptembertől ... :\ -> keresgélés közben bukkantam rájuk, de sajnos nem ilyesmit szeretnék.
2021. febr. 9. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!