Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biológia emelt 25%-ra?

Biológia emelt 25%-ra?

Figyelt kérdés
Nekem csak annyi kell, hogy legyen egy emelt érettségim, de a pontszámításhoz már nem kell. Szerintetek mennyire nehéz egy kettest összehozni?
2021. febr. 9. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A biológia egy elég nehéz érettségi, azért érdemes lenne készülnöd rá, de ha rászánsz egy kis energiát akkor nem lesz vészes.
2021. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
emelthez legkönnyebb szerintem egy nyelv, de semmiképpen nem a biosz
2021. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyi a lényeg,hogy legyen egy emelt én a nyelvet javasolnám. Abból szerintem simán össze lehet hozni egy kettest minimum még akkor is, ha most állsz neki. Bizonyára magasabb óraszámod volt belőle,mint biológiából, így valamennyi alapod biztos van.
2021. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ja, vagy nyelv, vagy esetleg informatika, de akkor a szövegszerkesztésnek jól kell menni, meg excelhez is jó, ha hozzá tudsz szólni, mert a programozás meg adatbázis ott azért már nem gyenge. Szóbelin meg összemakogsz pár mondatot. Amúgy bioszt én sem javaslom semmiképp.
2021. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a legtöbben infóból, nyelvből meg földrajzból emelteztek. Ha úgy érzed a biosz megy jól, akkor nem hiszem higy nehéz az emelet, már persze ha tanultad az emeltet. (Középszintű tudással max nyelv emeltjét ajánlom)
2021. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!