Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek,tapasztalata...

Mi a véleményetek,tapasztalataitok a Csonka János Műszaki Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a Csonka János Műszaki Szakközépiskoláról?

Ugye én most 8.osztályos vagyok,és a COVID miatt nem tudtam menni az iskolákba ilyen pályaorientációs napokra.Nem ismerem ezt az iskolát,csak az interneten olvastam utána.

Tehát mi a véleménytek..

Nehezebb mint egy sima gimnázium,vagy könnyebb??

jók a tanárok?


A válaszokat előre is köszönöm szépen!!


2021. febr. 9. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem oda jártam, de sok diákkal találkoztam régen, aki odajárt. Nem volt meglepő számomra, hogy szinte mindenki akit onnan úgymond megismertem olyan sötét volt, mint az éjszaka. De az 10 éve volt legalább, úgyhogy merném remélni, hogy azóta változott a helyzet.


Pályaorientációs napon meg ne higyjél el semmit. Mindent úgy fognak beállítani, hogy milyen istenesen rendbe van az egész aztán kiderül, hogy egy f*s.

2022. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!