Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Karinthy Frigyes Gimnázium...

G.Kati kérdése:

A Karinthy Frigyes Gimnázium angol két tannyelvű és angol emelt tagozata között vacillálok. Érdekelne azok véleménye, akik a sima emeltre járnak. Ott is magas szintű oktatás megy? Elsősorban a második nyelvre és a matek tagozatra gondolok. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 18:46
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia, én emeltes vagyok 3 éve. Szerintem főleg azoknak éri meg a kéttanra menni akiknek szüksége is lesz olyan szintű szókincsre pl fizika, biosz, matek és még jó pár tárgy is angolul megy ott. Az emelt anglon heti 5 angol van plusz már első évtől bejön egy idegennyelv. Évente változó, hogy éppen mit tudnak indítani, az én évemben az osztályomat német és franciára bontották. Az előttem lévőket német-spanyolra. A magas szintű oktatás relatív-kinek mi a magas?- De én teljesen elégedett vagyok, nincs lejjebb a színvonal a kéttanosokhoz képest bár néha ezt pletykálják, hidd el nem így van. Matek tagozat a kéttan angolon van, az egy másik, bonyolult felosztás. Ha gondolod kérdezz még és elmagyarázok több mindent.
2021. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!