Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ETK okleveles ápoló államvizsga?

ETK okleveles ápoló államvizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Májusban fogok államvizsgázni ápoló bsc szakon, ha nem baj, azt nem írom le melyik vidéki egyetemen!

Járványhelyzetben hogyan zajlanak az államvizsgák nálatok ezen a szakon? Nálunk az írásbeli, szóbeli, demonstrációs termi gyakorlat személyesen, azonban a klinikairól nem tudni semmit. Hiába kérdeztem a TO-t, azt mondták, erről nincs még információjuk, majd előtte tájékoztatnak. Már 2éve végeztem, de eddig nem sikerült még leállamvizsgáznom (bukás, aztán betegség miatt ki is kellett hagynom pár időszakot). Más ismerősöm sincs, akitől informálódni tudnék.

Mennyire volt nektek nehéz az államvizsga? Sokat kukacoskodtak, buktattak? Engem először szóbelin azért buktattak meg, mert nem olyan NANDA diagnózist dolgoztam ki, amelyiket ők vártak volna, s ott kellett előttük összeszednem a gondolataimat. Nem mondom hogy 5-ösre álltam eleve, inkább a fix 2-esre,de mivel izgultam és nem számítottam rá, hogy újat kell kidolgoznom ott előttük, lassú voltam, s elküldtek, hogy majd ősszel találkozunk! Akkor meg olyat húztam, amibe kegyetlenül belekérdeztek minden pici részletbe, és a végén mondták csak, hogy ez amúgy nagyon gyenge volt, miután 50percig feleltem.

Már kezdem feladni, pedig imádom a munkámat!


Köszi annak, Aki ír! :) :)


2021. febr. 14. 10:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!