Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Támogatjátok az iskolai...

Támogatjátok az iskolai egyenruha bevezetését?

Figyelt kérdés
Én határozottan nem.

2021. febr. 17. 22:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, jó ötlet
Nem, minden maradjon a régiben
75 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
93%
Mint a Roxfortban így a házaknál?
2021. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az egész országban ugyanaz az egyenruha lenne. Ráadásul a lányoknak csak szoknyát szabadna viselni.
2021. febr. 17. 22:27
 3/24 anonim válasza:
12%
AZ jó lenne, ha a lányokon csak szoknya lehetne! Támogatom de mi fiúk öltözhessünk úgy, ahogyan akarunk.
2021. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így is van úgyhogy oly mindegy.

egy rendészetis:)

2021. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos a suli mára már divatházzá silányult, s a lányok azt hiszik, ott kell mutogatniuk magukat. Ennek okán én támogatom az egyenruhát... Régebben nekünk is volt, és meg is látszott...
2021. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul a lányoknak csak szoknyát szabadna viselni."


Persze, majd megmondják a lányomnak hogy mit vehet fel és mit nem. Szoknya..... ha-ha... nevetséges. Én is utálnék egész nap abban lenni, nemhogy egy kislány. Isten őrizz az ilyen kitalálmányoktól.

2021. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nívósabb külföldi és itthoni iskolákban van, nem véletlenül. Jelképezi sz iskolához, az ugyanazon közösséghez tartozást. Általában pénzügyi okok miatt nem pártolom itthon.
2021. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Akár a ruha is egy jó önkifejező eszköz lehet, szóval én nem támogatom. Biztos lennének előnyei is, például senkit sem piszkálnának az öltözéke miatt.
2021. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem támogatom.

- az anyagi különbségek így is kijönnek, szintén ugyanúgy meglátszik az igénytelenség tehát nem szorítaná vissza a kirekesztést csúfolódást

- feszengenének egésznap a kényelmetlen ruhában, magamból indulok, szintén nem érzem kényelmesen magam szoknyában

- a divatozással szerintem semmi gond nincsen, a legtöbb tini rémesen öltözködik, arról nem is beszélve, hogy többségük többféle stílust kipróbál egyszer sportos aztán EMO majd hirtelen elegáns, ezzel nincs semmi baj mi is ezt csináltuk, ez az önmagunk, a stílusunk megtalálásának és a fejlődésünk része.

2021. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Biztos lennének előnyei is, például senkit sem piszkálnának az öltözéke miatt."


Furcsa mivel én is szerényebb körülmények között nőttem fel, mégsem akarok egyenruhát viselni. Nálam az az ok, hogy nem szeretem, ha beleszólnak az öltözködésembe.

2021. febr. 17. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!