Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2. ker Móricz Zsigmond gimnázium?

2. ker Móricz Zsigmond gimnázium?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Aki a Móriczba jár attól szeretném megtudni, hogy milyen a tanári kar, jól tanítanak e, rendesek meg milyen lehetőségek vannak a továbbtanulásra (olvastam pl, hogy mindenből van fact)

Akik csak hallottak a gimiről, vagy voltak egyszer ott: azoktól kérem, hogy ne írjanak ide, mert ahogy láttam másoknál, az ilyen emberek eléggé tapintatlanok másokkal szemben, és tapasztalat nélkül összeírnak mindent



2021. febr. 19. 09:47
 1/3 csutora73 ***** válasza:

Szia!


Gyerekek jár a Móriczba, reál tagozatra. Nagyon jó a tanári kar, jól tanítanak, sok röpdolgozat van, de emberségesek. Egy tanár van, aki nem tudja megszerettetni a tárgyat. A nyelvoktatas változó, németből kiváló, angolból nagyon gyenge. A közösség jó. A fiam szívesen jár iskolába, pedig ez nem volt mindig így.

2022. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! 4 évig jártam az iskolába, és mentális betegségeken kivül semmi mást nem adott nekem az iskola. A tanárok közepesek, engem többször megaláztak az egész osztály előtt, a közösség borzasztóan toxikus. Semmiképpen nem ajánlom ezt az iskolát. Inkább menekülni kell a Móricztól
2022. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csutora73 ***** válasza:

Szia!


e ha ennyire borzalmas volt, akkor miért maradtál a Móriczba? Ha 4 évig oda jártál, akkor gyáva voltál váltani. Simán át lehet menni gyengébb iskolába, miért maradtál ott? Itt meg név nélkül szidod utólag, ez szerintem nem korrekt. Én még régen oda jártam, most a gyerekem jár oda, bizonyos szempontból nem neki való, mert sokat kell(ene) tanulni. De a tanárok hozzáállása jó a gyerekekhez és sok jó tanár van, az ofő pedig szuper. Ha nem fog megfelelni, akkor biztosan váltunk, de nem fogjuk nekiállni szidni név nélkül.

2022. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!