Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Májusban biológia-kémia emelt?

Májusban biológia-kémia emelt?

Figyelt kérdés
Középiskola 11. évfolyamra járok, szeptemberben biológia és kémia fakultációt vettem fel. Orvosi egyetemre szeretnék menni (főleg Debrecenbe), így mindkettőből emelt szinten kell érettségiznem. Ebben az évben sajnos nem vettem eddig nagyon komolyan az ezekre való készülést, igazából tanulgattam, de a mi sulink még fakt szempontból sem kemény, inkább egy erős középszint, mintsem emelt. Így az lenne a kérdésem, hogy kb 1 év alatt (tehát mostantól) szerintetek lehetséges utolsó évben olyan szintre felhoznom magam, hogy jó százalékos emelteket írjak, és bekerüljek?

2021. febr. 22. 15:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet értelmetlen a kérdés, jövő május a cél, és nem a mostani májusi vizsgaidőszak, hanem a 2022-es 😊
2021. febr. 22. 15:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha komolyan veszed van rá esélyed. :) Ha nem tartod erősnek a faktot akkor érdemes heti egyszer legalább különtanárhoz menned, nekem sokat segít, a gyenge fakt mellett jobban megértettem az anyagot vele.
2021. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg komolyan gondolod, akkor meg lehet csinálni.
2021. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán
2021. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, simán! Nagyon ajánlom neked az érettségi előkészítő tanfolyamokat, októbertől májusig tartanak, és mindent megtanítanak! Sok sikert!
2021. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bioszból ajánlom Nagy Etele összefoglaló könyvét, míg kémiából a számolások miatt, keress mindenképpen egy jó magántanárt!(kezdj el kutakodni, érdeklődni) Kb. az összes kémiából sikeresen leérettségiző gyerek mögött egy nagyszerű magántanár áll. Nálunk is a tanár inkább középszinten volt jó, így mind a tizenvalahányan jártunk külön kémiára az osztályunkból - és nem csak a gyengébbek, hanem az “okosabbak” is. (Sokan mentunk orvosira, mivel eleve biosz-kemia tagozatos osztály voltunk)
2021. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!