Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megy valaki a II. kerületi...

Megy valaki a II. kerületi Móriczba szóbelizni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 16:02
 1/6 anonim válasza:

Üdvözletem, pont ma lett kihirdetve hogy behívottak között vagyok én is?

Any question? Xd

2021. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik tagozat?
2021. febr. 25. 20:27
 3/6 anonim válasza:
omg en is megjeloltem, termeszettudomanyi szakot, amugy nem hivtak be szobelire mert 4,8 folott van az atlagom meg 83 pontos lett a fevetelim es megadtak a max pontot.
2021. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csutora73 ***** válasza:
Tavaly szóbelizett a fiam a Móriczban, olyan jól sikerült, hogy azóta oda is jár. Tetszik neki az iskola, a szóbelin olvasni kellett egy szöveget hangosan, majd elmondani, hogy miről szólt. Utána pedig matek példát kellett megoldani (az angol nyelvi szóbeli neki nem ment jól, oda nem is került be, de nem is az volt a favorit szakja). Ő emelt matekra ment, így neki nagyon tetszett a szóbeli, rendesek voltak, majdnem maximális pontot kapott, pedig nem egy kitűnő tanuló.
2022. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csak egy lány4 válasza:
Én most szóbeliztem és nagyon jól meg volt szervezve. Ráádasul az iskola is nagyon szép! Remélem felvesznek:). Te szóbeliztél tavaly?
2022. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csutora73 ***** válasza:

Szia!


Nekem a gyerekem szóbelizett tavaly és onnan úgy jött ki, hogy ő ide szeretne járni. És láss csodát fel is vették éppen arra a tagozatra, amit nagyon szeretette volna és idén pedig már eligazító diák volt ott a közösségi szolgálat keretében. Ő nem szokta az iskolákat szeretni, nem is egy jó tanuló, de ide szívesen jár, kedves ofő, normális tanárok, sok a röpdoga, de ha figyel órán és jegyzetel, akkor már meg tudja írni szinte. Szóval az eddigiek alapján csak ajánlani tudom a sulit, talán a diákprogramok száma nagyon kevés, az ősi-Móriczban (mert én is oda jártam) volt csomó zenekar, programok és túraszakkőr - ezek most mind nincsenek. De nyilván ez a suli már nem az a suli és nem is az az épület.

2022. márc. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!