Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén (2021) ki jelöli meg a...

Idén (2021) ki jelöli meg a Kőbányai Szent László Gimnáziumot? Hány pontos felvételit írtatok? Milyen tagozatra szeretnétek menni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Sziaa

Én jelentkeztem, bár nem hiszem hogy felvesznek, mert a felvételim nem sikerült olyan jól. (70 pont)

Amúgy a humán, és a magyar-olasz szakot jelöltem meg.

És te?

2021. febr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én biológia-kémia tagozatra mennék. 85 pontos lett a felvételim. Szerintem van esélyed bejutni. Azt mondják, hogy idén sokkal kisebb lesz a ponthatár. :)
2021. febr. 26. 10:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 83 pont lett a központim (47 matek, 36 magyar). Elsőnek jelöltem a természettudományt ott van így 71,5 pontom amivel tavaly behívtak volna szóbelire de amúgy félek tőle hogy nem fog jól sikerülni mert még nem mindent tanultam meg. Másodiknak meg van jelölve az emelt matek-angol de majd lehet módosítok a sorrenden mert a matektanárom eléggé elvette tőle a kedvem (ide 90,3 pontom van amivel tavaly felvettek volna)
2021. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bbmarta ***** válasza:
Az én fiam is pontosan ilyen felvételivel készül oda...én tartok tőle, hogy ott sem csökkennek a ponthatárok (Apáczaiban is pont a biológia tagozaton emeltek 2 pontot, a József Attila Gimnáziumban is emelkedett, meg úgy általában is sajnos inkább felfele mennek vagy stagnálnak), de még várhatunk hétfőig, mire megtudjuk a szóbeliket itt is és a Berzsenyiben is...
2021. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bbmarta ***** válasza:
Kint van a szóbeli beosztás!!!
2021. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 93 pontos központival jelölöm a természettudományos tagozatot (a iskola pontszámítása alapján 76,5 pont) de nem ez a suli a "fő cél", másodikként jelöltem meg.
2021. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem sajnos csak 78 pont lett a központim, de angol tagozatra pont behívtak. Ezen kívül még az olaszt írtam be úgyhogy remélem az meglesz.
2021. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 92 lett, 50 matek és 42 magyar, angol-matek, humán és angol tagozatot jelöltem meg:)
2021. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
62%
75 pontot írtam, bio-kémre megyek szóbelizni😊
2021. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!