Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írhat be úgy 1est a tanár,...

Írhat be úgy 1est a tanár, hogy nem is írtam meg a dolgozatot betegség miatt!?

Figyelt kérdés

Nem voltam ott, mikor írtuk a dolgozatot, és akik nem voltak, azok múlthéten írtak volna pótdolgozatot (témazáró), tehát én is...a tanárnő is hiányzott egy hetet (miután a többiek írtak) én meg múlthétre lettem beteg, és nem mentem...ő egyszerűen beírt egy témazáró egyest.

lehet ilyet cisnálni?!


2010. nov. 30. 18:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem, ilyet nem csinálhat! Ez hülyeség! szerintem mindenképpen beszélj vele, és kérdezz rá!! vagy tudakold meg másik tanártól.
2010. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

megcsinálta...

még vele nem beszéltem, de mindenképp fogok...osztályfőnökkel is beszéltem :) elvileg ilyet nem csinálhat...de ezzel a tanárral nem ez az első hasonló eset...multkor kimagyarázta, de már elegem van, pedig csak 5ösöm van nála

2010. nov. 30. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én történetem: Azért lettem biológiából kettes tavaly év végén mert sokat hiányoztam betegségek miatt, tüdőgyulladás stb. és nagyon sok egyest beírt a meg nem írt dolgozatok miatt. Most komolyan! Ez normális?
2010. dec. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen lehet. Mivel témazáró dolgozat volt feltételezhetöen, az addigi anyagot megtanultad és jogosan kérhette számon az addig megszerzett tudást. Témazáró dolgozatot meg lehet iratni azzal aki épp hiányzott dolgozatirás idején.
2010. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha ezt most nekem irtad akkor üzenem: velem nem íratott semmi pótdolgozatot se felesés se volt csak úgy...
2010. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég alacsony szinvonalú gimiben tengettem középiskolás éveimet. Nagyon sok volt a hiányzás. Nálunk ez egy bevett szokás volt hogy aki nincs ott a dogánál se a pótdogánál (témazárónál) az automatikus egyest kap, ha halálos beteg vagy akármi van nála akkor is. Különösebben nem zavart ez a módszer talán vagy 2szer fordult velem elő ez.


A helyedben én nem keresnék meg más tanárokat hanem szünetben szépen odamennék az érintetthez és megkérném hogy had feleljek mert tényleg betegvoltam és nem akarom elrontani a félévemet. Ha pár indokot felhozol biztos engedni fogja :)

2010. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Drága válaszoló, figyelmesen kéne olvasni a kérdést :) igazából semmit sem írtam, ugyanis a tanár is körülbelül 2 hetet hiányzott, és utána írták a pótdogát, amit 39 fokos lázzal feküdtem végig otthon : ))


Meg lett beszélve, szerencsére...megértette és igazából rájött, hogy nem neki van igaza kivételesen.

Ez viszont egy felettébb színvonalas iskola :)

2010. dec. 2. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!