Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mentek innen a Lászlóba?...

Mentek innen a Lászlóba? (Kőbánya) Ha igen, van kedve valakinek beszélgetni? 😅

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 19:16
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Én 57. vagyok médián. Esélyes a bejutás?Azt írja hogy felvehető.
2021. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Elvileg mindenkinek azt írja aki bejutott szóbelire
2021. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#20 Tavaly természettudományra pont elég lett volna ennyi pont de az utolsó felvett az 57. volt és előtte való években sem volt nagyon 60 felett de szerintem ide is van valamennyi esély. Matekon általában a 90-100 között veszik fel az utolsót (nem írtad hogy hányadik csak a pontját) és tavaly 88 volt a ponthatár úgyhogy szerintem ide is simán van esélye bekerülni utolsónak.


#21 Tavaly a 60. volt az utolsó akit felvettek 81.4 ponttal de előtte meg inkább 30 körül volt az utolsó (amúgy ez nem tudom hogy miért változhat ennyit egyik évről a másikra) Én inkább a tavalyihoz mérném a dolgokat és azok alapján épphogy felvennének. (Mondjuk pontot nem írtál csak hogy hányadik vagy)


Nekem 91,5 pontom van természettudományra és 17. vagyok szóval ott már tuti bent vagyok (ezt jelöltem elsőnek) és 90,3 pontom van matek-angolra ott 78. vagyok szóval a tavalyi alapján oda is felvennének de szerintem nem fogok sorrendet módosítani.


Amúgy itt meg lehet nézni az előző évekből az adatokat: [link]

2021. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Szia!

#21 vagyok. 78,8 összpontszámom lett a médián és így vagyok 57.

2021. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 bbmarta ***** válasza:
57%
Köszi, én is néztem ezt az oldalt. Döbbenet, de a gyerekem az 1.helyen megjelölt Apáczaiban sokkal jobb helyen áll mint itt...na majd meglátjuk 1 hónap múlva, de nagyon szimpatikus mindkét suli...
2021. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én 55. vagyok max pontos szóbelivel a Szent Laci természettudományos szakán. Remélem bejutok! :)
2021. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!