Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy felvegyenek a Kisképzőbe? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval jelentkeztem a Kisképzőbe, és a mai napon be is hívtak a szóbeli beszélgetésre...(az alkalmasságin már túl vagyok)

Viszont úgy olvastam, hogy amíg a szóbelire csak a rajzaim alapján hívnak be, addig ahoz, hogy felvegyenek már jó osztályzatok is kellenek, amik nekem annyira nincsenek...Ez alatt azt értem, hogy 7ben és 8ban is kb. 3as átlagom volt...(és az írásbelin 61 pontot szereztem)

Így, hogy elvileg a rajzaim alapján megfeleltem, mennyi esély van arra, hogy ezek mellett az osztályzatok mellett felvegyenek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 4. 13:21
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez nem rontja le annyira az esélyeidet. Nekem 52 pont lett tavaly az írásbelim, mégis felvettek. A szóbelin inkább csak meg akarnak ismerni, hogy mennyire illesz a szakmába. Sok sikert!! *-*
2021. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha a jegyek olyan rosszak lettek volna már rajzolni sem hívtak volna be, ha pedig szóbelire behívtak akkor nagy valószínűséggel látnak benned fantáziát (nem biztos hogy azon a szakon amit elsőnek megjelöltél), tehát elég nagy esélyed van arra hogy felvesznek. Sok sikert.
2021. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. márc. 8. 08:20
 4/4 anonim ***** válasza:
A jegyek és az írásbeli összesen 20 pont(a 400 körüliből), alig számít
2021. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!