Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolakezdéskor ha nem a...

Iskolakezdéskor ha nem a körzeti iskolába szeretném iratai a gyereket mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
5 éves kisfiam szeptemberben kezdi az első osztályt, jelenleg bezárt az óvodánk és a vezető óvónő azt mondta, hogy az oktatási hivatal majd küld levelet nyugodjak meg a körzeti iskolába fog járni. Mondtam neki, hogy én ki néztem egy másik iskolát ahova íratni szeretném azt mondta, hogy akkor ezt nekem kell intézni, de nem tudom, hogy hogy álljak neki, hova kellene telefonálnom ez esetben? Természetesen hétfőn megpróbálom fel hívni a kiválasztott iskolát hátha bent lesz valaki aki tud válaszolni és az oktatási hivatalt is, de hátha valaki mégis tudna válaszolni, hogy jelenleg ez, hogyan zajlik? Csak mert a zárások miatt nem biztos, hogy fel fogják venni a telefont és eléggé aggódok, hogy mi lesz most?
2021. márc. 6. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Beiratáskor a kiválasztott iskolába mész. Telefonügyeletnek kell lennie a következő hónapban is, és nyilván e-mailre is kell válaszolniuk, nem kell aggódni.
2021. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2021. márc. 6. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Csak remélni tudom, hogy neki rendesen meg fogják tanítani a magyar nyelvtant, mert láthatóan az neked nem az erősséged...
2021. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!