Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehetséges halasztani...

Hogy lehetséges halasztani egy évet, hogy jövőre menjek érettségizni?

Figyelt kérdés

Újra szeretném járni jövőre a 12.-et, viszont nem állok bukásra semmiből. Lehetséges?

Komoly kérdés, trollkodók kíméljenek ha lehetséges.


2021. márc. 7. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szándékosan megbukni, valamint kérdezd meg erről az osztályfőnöködet, szüleidet stb.
2021. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem tiszta, hogy azért akarsz megbukni -és újrajárni-, hogy jövőre éretségizhess, vagy a fő cél a 12. osztály újrajárása.

Mert ha nem akarsz most érettségizni, akkor nem kötelező. Ha megvan a 12 osztályod, akkor akkor mész, amikor akarsz, viszont később már fizetni kell majd az érettségiért (olyan cirka 25-30.000/tárgy, emelt szinten még több).

2021. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ujra akarom jarni a 12.et mert elkepeszto modon motivalatlan vagyok hogy mar egy eve itthon vagyok, nem tudok normalisan felkeszulni igy.
2021. márc. 7. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is hasonló cipőben járok sajnos :// Bár szerintem okosabb ötlet,ha csak szimplán nem érettségizel le és elmész jövőre.Emiatt nem érdemes lebukni az előző évfolyamhoz! Ki tudja?Lehet,hogy még akkor sem lesz normális oktatás...(bár őszintén kívánom,hogy nekik már legyen)
2021. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es: Ha nem érettségizel le, akkor ki kell fizetni később tárgyanként, valamint magától kéne tanulnia a kérdezőnek, amihez szintén kéne motiváció, tehát a bukás a legjobb opció.
2021. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!