Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha valaki nem...

Mi történik, ha valaki nem bírja elvégezni a rendőrtisztit?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha nem tudja elvégezni valaki, akkor tiszthelyettes lesz. Ha ez igaz, akkor hány teljesített félév kell ahhoz, hogy valaki tiszthelyettes legyen?

2021. márc. 7. 20:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtató, hogy beleszámít a nyugdíjba! (Ez amúgy biztos, hogy beleszámít? :DD )

De nekem nincsenek rendőrségi kapcsolataim, úgyhogy engem nem rugdosnának át a nehezebb vizsgákon sajnos :D :(

Amúgy mekkora ösztöndíjat kaptok? Jó, gondolom biztos függ a tanulmányi eredménytől is, de kb.

2021. márc. 26. 00:01
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos beleszámít, igen.


29 ezer az alapilletmény, arra mennek rá szorzók. Ezt a HSZT-ben megtalálod, hogy hogy vannak. 3,5-4,1-ig jár + x összeg, 4,1-4,5-ig + x összeg, 4,51 felett + x összeg rá. Ha az előző két félévben 4,5 felett voltál, akkor jár 40-45 körüli lóvé, de már ez sem mindenkinek. Rajtunk spórolnak, idén leredukálták, hogy csak a 3 legjobban tanuló kaphat 40 ezret.


Egyébként nekem mindig olyan 4,44-es átlagom volt vagy akörül, akkor kaptam kb. 36800 forintot, 4,67-re meg 38010 forintot. Szóval nem igazán éri meg tanulni, nem becsülik meg az okos embert! Hisz akinek 4,1 az átlaga, az 1500 forinttal kap kevesebbet, mint akinek 4,99.

2021. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem hozzászólókkal.. én kiábrándultam az egészből. Az oktatás nulla, az elvárás magas..
2021. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!