Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fordult elő veletek, hogy...

Fordult elő veletek, hogy óvodában, iskolában ártatlanul büntetést kaptatok, ha igen miért?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mert másik csoporttal játszottam a "nagyok területén". -_-*

Vagy az általános sulimnak volt egy olyan barom szokása, hogy 7:30 elött nem lehetett lemenni a terembe, mert "nincs tanár". Mondjuk azt nem értem, hogy akkor a tanár kisegítője mire van, vagy ha egy tanár van 600 gyerekre hogy old meg egyszerre több problémát... És azért, mert lementem a termünkbe kaptam egy igazgatóit 😏

2021. márc. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kaptam először szaktanari majd igazgató intőt is (ugyanazon okból), mert két fiú focizott az osztályban, kitörték az ablakot és nem szóltam rájuk 🤷‍♀️
2021. márc. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fekete pontot kaptam elsőben, mert kértem egy hegyezőt a mögöttem ülőtől.

Élénken él bennem az emlék.

2021. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem árulkodásért állítottak sarokba óvodában és iskolában is. Azokra a gyerekekre árulkodtam, akik bántottak. Megtanultam a leckét, és inkább fantáziavilágba vonultam játék helyett.
2021. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem utolsó ovis év végén utolsó hétre vágtak büntetésbe (nem mehettem le az udvarra), mert fogócskázás közben rá akartam ütni egy kislány vállára, hogy megvan, de pont megfordult, így pofon sikerült vágnom. Az óvónők azonnal elkönyveltek sátáni gyereknek...
2021. márc. 11. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!