Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek az...

Szerintetek felvesznek az Debreceni Adyba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Debreceni Ady Endre gimnáziumban 30. helyen vagyok az ideiglenes rangsorban. Szerintetek felvesznek? (17 fős osztály)

2021. márc. 10. 10:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem kell 2x leírni, olvastam, hogy nem drámára mész, veled ellentétben nekem van szövegértésem. Sokan jelentkeznek, de kevesen esnek ki. 50/47-re ne legyél ilyen büszke, mert lebutitott feladatsort kaptatok, könnyű volt, közel sem volt olyan nehéz, mint mondjuk 3 évvel ezelőtt, azt az izgalmat és azokata feladatokat, akkor ott stresszhelyzetben megoldani, ezt hírből sem ismered. 50/50 kellett volna! 4,7 sem olyan jó, mert altalanosba meg felfele kerekítenek, nem ismered a drakói szigort, ennyire azert ne legyél elszállva. Kezdj megbaartkozni a gondolattal h nem fognak felvenni az Adyba! És jussakm ajd eszedbe, Én megmondtam! 2. helyre mit irtal?
2021. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
9 és 11 voltam
2021. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beképzelt,egyébként mindenki írta,hogy a magyar nehéz volt. Jó oke beismerem elcsesztem az írásbelit. De amúgy simán kiesnek annyian,már 5-en biztosan. És mivel a TÁG egy kicsit erősebb suli,ezért valszeg oda fognak menni. A Csokonait írtam 2. helyre. De reménykedni lehet! A remény hal meg utoljára! És ha kell fellebezek! Egyébként köszönöm,hogy őszinte voltál! De én mindent megtettem annak érdekében,hogy sikerüljön. Gyakoroltam az írásbelire is. De mindegy,ha nem jön össze,majd megyek máshova. :)
2021. márc. 11. 22:59
 14/25 anonim ***** válasza:
23%
Mit írtál 3.-nak? :D A TÁG is kilőve :D Ady sokkal "erősebb", mint a tág, de jobban jarsz ha vmi atlagos kgimiket irsz ja pl csokonai, az jo na meg jo h ezt irtad masodiknak ott normalis kozosseg van oda valo vagy tele van hozzad hasonlokkal. Csokis leszel :P Mármint nem farpofanal hanem csoki sulis szivesen, ezert szertnek :P
2021. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Én nem írtam be a TÁG-ot. Amúgy elég nagy tévhitben élnek sokan,hogy a 30. helyről nem lehet bejutni. Tesóm barátnőjét a 45. helyről vették fel 17 fős osztályba a Fazekesba. De én nem adom fel küzdeni fogok a végéig XD.
2021. márc. 11. 23:12
 16/25 anonim ***** válasza:

Már hiába küzdesz Drágasag, eddig kellett vna :D A Fazekasba meg senki sme megy jó h kiesnek, Adyba kevesebben esnek ki! :D


Ha bejutsz, esküszöm veszek neked egy üveg pezsgőt :D

2021. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

XDDDDDDDDDD

A Fazekas a legjobb suli Debrecenben!

Oda is rengetegen mennek. Sajnálom,hogy ilyen rosszindulatú ember vagy. Fogadjunk,hogy téged nem vettek fel annak idején az Adyba. De akkor magadon gondolkozz el életem. Nem másokat kéne cseszegetni. És megmutatom neked aranyom,hogy ott leszek az Adyba!

2021. márc. 12. 00:39
 18/25 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

te voltál az is, aki eddig a dráma szakra akart nagyon bejutni, jól gondolom? Ezek szerint mégse sikerült olyan szuperül a szóbelid?

2021. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Sl1mSh4dy válasza:

Szia, sziasztok. Csodák márpedig vannak, onnan lehet esélyed bekerülni kedves kérdező.

Egyébként mellékesen mondanám, nem értem mi a baj a magabiztossággal és az ilyenekkel. Miből szűritek le hogy ő milyen?

A központit nagyon sokan elrontottuk. Igen, én is. Akkor mi van? Nem vagyok/vagyunk hülyébbek azoknál akik jobbat írtak. Sokan azért is rontották el, mert a tanáraink nem ilyen feladattípusokkal készítettek. Legalábbis minket a sulimban biztosan nem.

Plusz információ, hogy az olyan suliba mint az Ady is jelentkeznek sőt fel is vesznek idiótákat! Egy egész csoport van tele olyan többségében gyerekes és túlontúl alapszintű felfogással lévő fiatalokkal, akiket felvettek oda. Én személy szerint a hátam közepére sem kívánnám őket, nem hogy az évfolyamomba.

Mielőtt pedig bárki elkezdené, nem, nekem tényleg semmi esélyem az Adyba, pedig az volt az első a listámon, azóta viszont lemondtam róla.

Így a végére pedig a kérdezőnek mondanám, hogy semmi sincs veszve! Sok sikert :)

2021. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Na mi van kijott már a papir h sajnalattal közöljük h adyba nincs helyed aranyom üdv 9-11’meg a többi :P a jóindulatú
2021. ápr. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!