Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Alapképzésről (PSZ,4.szemeszte...

Joudsan kérdése:

Alapképzésről (PSZ,4.szemeszter) felsőoktatási szakképzésre átjelentkezésnek mi a folyamata?újra kell felvételizni jövő februárig várnom kell?(sok kreditet el tudok fogadtatni) mennyi idő múlva tudnék végezni? tudom sokan fordítva szokták...

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 13:25
 1/4 A kérdező kommentje:
még annyi hogy, most államilag finanszírozott helyen vagyok ezután csak tandíjas lehetek?
2021. márc. 17. 13:26
 2/4 anonim válasza:
Segíteni sajnos nem tudok, de pontosan ugyan ebben a cipőben vagyok, és nagyon érdekelne!
2021. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval azóta váltottam FOSZK-on vagyok. Nem kellett újra felvételizni (mert magasabb szintről alacsonyabb szintre jelentkeztem), a krediteket Kreditátviteli kérelemmel lehet elfogadtatni (nem mindegyiket de nagyrészét ami közös,a két mintatantervet ha összehasonlítod), állami ösztöndíjasra helyre vettek fel mert volt hely, így az oklevélszerzésre 6félév van,de elvileg meg lesz 3félév alatt. Kb ezek a fontosabb infók, de a Tanulmányi Osztály illetékese biztos tud segíteni.
2021. okt. 15. 09:11
 4/4 anonim válasza:
Nagyon szépen köszönöm! Sok sikert továbbra is!
2021. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!