Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok, kinyitnak?

Mit gondoltok, kinyitnak?

Figyelt kérdés
Ma olvastam hogy nyilatkoztak arra hogy van esély az iskoláknak a kinyitására. Itt melyikre gondolnak, általános? Vagy mindegyik?
2021. márc. 19. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

"A jelenlegi tervek szerint április 7-én indulna újra a tantermi oktatás az általános iskolákban, illetve térhetnének vissza a kisebb gyermekek az óvodákba, a koronavírus-járvány harmadik hulláma miatt bevezetett védelmi intézkedések részeként zártak be az intézmények."


"A középiskolások november eleje óta digitális tanrendben dolgoznak, de az államtitkár azt reméli, hogy náluk is minél hamarabb vissza lehet állni a jelenléti oktatásra. Úgy fogalmazott, hogy három hét vagy egy hónap múlva olyan kedvező helyzet lehet, hogy mindenki visszatérhet, de előfordulhat, hogy ütemezett visszatérés lesz az oktatási intézményekbe."


Forrás : [link]

2021. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Idén már valószínűleg nem fognak kinyitni a középiskolák. Az általános lehet, de szerintem az se.
2021. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Idén már nem fognak kinyitni
2021. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!