Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyelvi előkészítőre úgy...

Nyelvi előkészítőre úgy menni,hogy orvos lesz?

Figyelt kérdés

Tehat a fiamnak megtetszett a spanyol nyelv,így gimnáziumba megy,azon belül is spanyol NYEK-re,nem pedig biológia-kémiára.

FÉLRE ÉRTÉS NE ESSÉK,én támogatom,csak bizonytalan vagyok és ahogy látom,ő is a egy picit.

Ő azért aggód,mert lefog maradni azokról,akik biokémre mentek...és így én is aggódok.


Tehát nyelvi tagozatról lehet majd menni orvosira,vagy természettudományi egyetemre?

Mit takar ez a fakultáció? Fel ajánlották ezt is,de én ezekkel nem vagyok képben:D.



2021. márc. 20. 07:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek meg mindkét tagozatnak az órahálóját. (A pedagógiai programban benne szokott lenni.) Most a természettudományos tantárgyak számát csökkentették az alaptantervben...
2021. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igen,holnap utána járunka pedagógiai progrmanak!
2021. márc. 23. 20:26
 23/25 A kérdező kommentje:

Hát,a szavazás,a válaszok és a mi közös állásunk alapján a spanyolra esett a választás,aztán pedig 11.-ben és 12.-ben irány a biológia és kémia fakultáció!:)

De addig sem fogjuk elhanyagolni ezt a két tantárgyat:)


Ha van nektek még bármi féle tanács,tipp,ne tartsátok magatokba!:)

2021. márc. 23. 20:32
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem az egyszerűbb utat választottátok, de hajrá 😊
2021. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Igen,ezzel tisztában is vagyunk,hogy ez nem olyan egyszerű,mint ha a másikat választottuk volna.

De meggyőződésünk,hogy így is jó lesz:)

Köszi!:)

2021. márc. 24. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!