Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közép vagy emelt előkészítőre...

Közép vagy emelt előkészítőre menjek így ?

Figyelt kérdés
Az álmom az a Semmelweis egyetem általános orvostudományi kara. Mindent szeretnék megtenni , hogy egyszer orvos lehessek. A biosz kémia emeltre már 100%-kal készülök , de az iskolánkban a töri oktatás elkèpszetően gyenge , az órákon nem tanulunk semmit. Emiatt muszáj elmennem egy előkészítőre. A közép és az emelt ugyan annyiba kerül , ezért azon gondolkoztam , hogy egy emelt kèpzésen megszerzett tudással , jobb középszintűt tudnék írni. Ennek így lenne értelme vagy maradjak inkább a középszintű felkészítésnél ? Minden pont számít :))

2020. máj. 13. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Közép.

Felesleges szerintem emeltre menned. Inkább a 2 emelt tárgyra koncentrálj ami kell. (Biosz-kémia/fizika)

2020. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerint azt akartam írni, mint #1. Közép.


Bőven elég a biosz-kémia emeltre készülni, ne akard még az emelt töri anyagát is az agyadba szuszakolni.

2020. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

1. vagyok

Különben gondolom duplázással szeretnél bekerülni. Így “tök mindegy” , hogy milyen a töri érettségid. Úgyis a 2 emelted fog számítani. Ha azokat megírod jól teljesen mindegy, hogy a többi tárgy kettes vagy ötös.

Egyébként a középszint teljesen teljesíthető töriből. Nálunk se volt sajnos jó a töri tanítása meg én annyira nem is voltam oda érte :D de simán meglett a négyes.

Ha rendesen tanulsz meg megtanulod majd a tételeket akkor nagy gond nem lehet :)

2020. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben , teljesen igazatok van , köszönöm szépen ! Így mástól hallva tényleg a középszint teljesen logikusan hangzik ! Meg arra lehet otthon egyedül is készülni pluszba
2020. máj. 13. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!