Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy képzelitek el a magyar...

Hogy képzelitek el a magyar oktatási rendszert pl 2060-ban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy például ugyanígy fog zajlani az érettségi, ugyanígy lesznek kötelező olvasmányok, és mégjobban rámennek a lexikális tudásra? Vagy végre gyakorlati tananyag is lesz?
2021. márc. 21. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
40 év az sok idő. A technológia rohamosan fejlődik, az oktatásba is szerintem egy nagyobb reform lesz addigra. Szerintem sokkal jobb és elviselhetőbb lesz az oktatási rendszer, nem lesz ennyi tananyag, valamint a kémia, fizika, biológia, földrajz tantárgyakat remélhetőleg csak megválasztani lehet majd, és csak az fogja ezeket tanulni, aki orvos, kémikus, fizikus, térképész szeretne majd lenni, vagy csak kell a továbbtanulásához.
2021. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínűleg akkor már én leszek a miniszterelnök, így természetesen lesznek reformok :)
2021. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Gyakorikerdeseken kettő szép zöld pipád van, nem hinném hogy az életben is több lesz, """"leendő""" miniszterelnökünk ;)
2021. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg politikai pályára szeretnék lépni, kb. gyerekkorom óta az alaptörvényt és a jogrendszert tanulmányozom. Vannak elképzeléseim egy élhetőbb országról. Nem értem, hogy miért kell leszólni valakinek az álmát. Mellesleg a gyakorikerdesek.hu miért lenne mérvadó a politikai életben?
2021. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!