Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire esélyes hogy felvegye...

Mennyire esélyes hogy felvegyenek ezekbe az iskolákba?

Figyelt kérdés

1. Bkszc Gundel Károlyba 297 vagyok a 600 valamennyiből. Ezt szeretném elsőnek megjelölni de nem tudom hogy mennyire esélyes 68 embert vesznek fel. Ez az iskola szó szerint egy álom lenne. Nem tudom hogy hányan szoktak itt kiesni ha esetleg valaki tudja leírná ?

2. Bgszc Teleki Blanka. Na itt nem hiszem hogy sok esélyem lenne 287rol tudom hülyén jön ki h a gundelbe 297rol esélyesebbnek látom de valamiért így érzem 🤷‍♀️

3. Bgszc II. Rákóczi Ferenc. Itt 205 és 130 vagyok. Hat nem tudom.

4. BGSZC Széchenyi István 120 vagyok. Csak 25 angolost vesznek fel ezért félek........

5. Szent István technikum 214


És most nagyon nagy szar helyzetbe vagyok mert sehol se vagyok 100%ig bent pedig kb mindenkinek van olyan suli ahol nagyon esélyes. És nem szeretnek 4es átlaggal gyujtobe menni.

Csak annyit szeretnek kérdezni hogy valamelyik sulirol tudtok valamit hogy nekem mennyire esélyes ? Mert mióta megtudtam h hol hanyadik vagyok azóta nem nyugszom :((



2021. márc. 21. 12:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én próbáltam megkeresni mert amúgy már használtam régebben az oldalt, tudom hogy működik de nem találtam. Pedig próbáltam név és om azonosító alapján is.
2021. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz volt velem is, mint az előzővel. Gondolom mert mind Bgszc-s. biztos nincsenek valamiért a rendszerben.
2021. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
2 hete még működött nekem is. Szerintem kiszedték a rendszerből. Ha beírom, hogy technikum, akkor csak azokat a sulikat listázza, amelyek nevében benne van a gimnázium szó is a technikum mellett.
2021. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Ja akkor ezért nem találtam xdd de azért köszönöm mindenkinek ❤️ Meg valami: egy suliba hányan szoktak általában kiesni ? Tudom hogy sulitol függ de hatha valamit tudtok 😄
2021. márc. 22. 16:43
 15/28 anonim ***** válasza:
Nagyon iskola függő, de szerintem a top gimik kivételével, olyan 20ember kb mindenhol ki szokott esni (de persze van,ahol több)
2021. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Bár ahogy nézem a helyezéseid, ez neked annyira nem segít. Szerintem nézz át néhány technikumot, hogy hányan szoktak kiesni, majd vonj belőle átlagot
2021. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Technikumokból általában több ember esik ki mint gimikből mert sokan jelölnek technikumot utolsó helyre akiket végül felvesznek gimibe de ezeket az iskolákat nem ismerem annyira hogy tudjam hányadikat szokták utolsóként felvenni
2021. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Még azon gondolkodtam hogy megjeloljem utolsónak a gundeles szakkepzot. Nem tudom hogy érdemes e mert ugye nem ad érettségit de viszont ugye majd esti suliba meg lehetne szerezni de az már rosszabb lenne. De gyujtobe meg nem akarok menni de az ad érettségit szóval nem tudom h hogy döntsek. Szerintetek megjeloljem a szakkepzot ?
2021. márc. 22. 18:56
 19/28 anonim ***** válasza:
Hát nem állsz olyan jól egyik helyen se szóval szerintem mindenképpen jelöld be utolsó helyre. Még mindig jobb ha ide mész ha esetleg nem vesznek fel máshova mintha egy gyűjtőbe mennél
2021. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Lets go Gödöllő
2021. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!