Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire esélyes hogy felvegye...

Mennyire esélyes hogy felvegyenek ezekbe az iskolákba?

Figyelt kérdés

1. Bkszc Gundel Károlyba 297 vagyok a 600 valamennyiből. Ezt szeretném elsőnek megjelölni de nem tudom hogy mennyire esélyes 68 embert vesznek fel. Ez az iskola szó szerint egy álom lenne. Nem tudom hogy hányan szoktak itt kiesni ha esetleg valaki tudja leírná ?

2. Bgszc Teleki Blanka. Na itt nem hiszem hogy sok esélyem lenne 287rol tudom hülyén jön ki h a gundelbe 297rol esélyesebbnek látom de valamiért így érzem 🤷‍♀️

3. Bgszc II. Rákóczi Ferenc. Itt 205 és 130 vagyok. Hat nem tudom.

4. BGSZC Széchenyi István 120 vagyok. Csak 25 angolost vesznek fel ezért félek........

5. Szent István technikum 214


És most nagyon nagy szar helyzetbe vagyok mert sehol se vagyok 100%ig bent pedig kb mindenkinek van olyan suli ahol nagyon esélyes. És nem szeretnek 4es átlaggal gyujtobe menni.

Csak annyit szeretnek kérdezni hogy valamelyik sulirol tudtok valamit hogy nekem mennyire esélyes ? Mert mióta megtudtam h hol hanyadik vagyok azóta nem nyugszom :((



2021. márc. 21. 12:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez a link még működik, de ki tudja meddig, szóval leírom az adatokat.

[link]

Amúgy a középiskolai beiskolázási adatoknál kell addig görgetni, amíg az adott sulit meglátod.

Tavalyi adatok:

Budapesti Gazdasági SZC II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma :

turisztika:jelentkezők száma:306, utolsó felvett:211

pénzügyi-számviteli: jelentkezők száma:173, utolsó felvett:136

angol NYEK pénzügyi-számviteli: jelentkezők száma:129, utolsó felvett:105


Budapesti Gazdasági SZC Széchenyi István Kereskedelmi Szakgimnáziuma :

kereskedelmi,angol:jelentkezők száma:150, utolsó felvett:112

turisztika,angol:jelentkezők száma:195, utolsó felvett:132

turisztika,német:jelentkezők száma:43, utolsó felvett:39

kereskedelmi,német:jelentkezők száma:26, utolsó felvett:18


Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma :

sportedző, angol:jelentkezők száma:254, utolsó felvett:97

pénzügyi-számviteli, angol: jelentkezők száma:257, utolsó felvett:204

sportedző, német:jelentkezők száma:72, utolsó felvett:31

pénzügyi-számviteli, német: jelentkezők száma:58, utolsó felvett:58

pénzügyi-számviteli, angol NYEK: jelentkezők száma:200, utolsó felvett:62

pénzügyi-számviteli, német NYEK: jelentkezők száma:54, utolsó felvett:52


Budapesti Gazdasági SZC Teleki Blanka Közgazdasági Szakgimnáziuma:

turisztika:jelentkezők száma:388, utolsó felvett:241

pénzügyi-számviteli: jelentkezők száma:334, utolsó felvett:187

logisztika:jelentkezők száma:295, utolsó felvett:167

logisztika, angol NYEK: jelentkezők száma:227, utolsó felvett:111

2021. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Uristen el sem hiszed hogy ennek mennyire orulok 😍 nagggggggyon köszönöm <3 hat ha ezek szerint nezzuk akkor pont felvennének reméljük most is így lesz 😆
2021. márc. 22. 21:38
 23/28 A kérdező kommentje:
Update: tudom hogy senkit nem érdekel de ez azoknak szól akik a jövőbe felveteliznek. Engem a rakocziba vettek fel és ahhhh nagyon orulok 😍 és ugye 205 voltam én tokre azt hittem hogy nem fognak felvenni de hat felvettek xdd Szoval senki ne parazzon ha nem is az elsőbe de a másodikba biztosan fel vesznek 💕
2021. ápr. 28. 08:16
 24/28 anonim ***** válasza:
Gratula 🥳
2021. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🥰💕
2021. ápr. 28. 10:26
 26/28 anonim ***** válasza:
Tudom hogy eleg keson irok de ezeknel a suliknal amiket megjeloltel milyen ponthatarok vannak/ miket neznek?Foleg a Szechenyi meg a II.Rakoczi erdekelne.Illetve te hany pontot irtal a felvetelin (kb vagy pontosan mind1)
2022. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ebben a táblázatban a II. Rákóczi Közg. Technikum és a Teleki Közg. Tech. 2021-es felvételi ponthatárait megtalálod. Ha rámész a pontszámra, akkor egy kis ablakban megjelenik az elérhető maximális pontszám az adott tagozaton.

[link]

A táblázat még feltöltés alatt van. Lehet, hogy még kerülnek bele további adatok a későbbiekben.

2022. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy tetszik a Rákóczi? Milyen szakon tanulsz? Mindenre kíváncsi vagyok a sulival kapcsolatban, a lányomat a turisztika érdekli. Ha esetleg a Rákóczis szóbeli felvételiről is írnál, szuper lenne. Előre is köszönöm!!!
2022. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!