Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megtudom oldani az összes...

Ha megtudom oldani az összes matekérettséginben lévő nehezebb feladatokat közel hibántlanra, akkor a mostani májusi érettségin reaális a 70%?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon egyszerűen mennek a feladatok, nem is nagyon gondolkozom rajtuk :/ kicsit izgulok a felvételi miatt, ebből közepezek, és infóból emeltezek. de a matektól sokkal jobban félek
2021. márc. 21. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Reális persze. Ha tényleg ilyen jól mennek, egy 20%-ot simán hozzáadhatsz ehhez, tehát lehet 90% körüli.
2021. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, bár már nem tudom mit gyakoroljak, kb bármelyik feladatra ránézek, már fejből tudom mit kell csinálni(megjegyeztem, és értem is)
2021. márc. 21. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg lesz az ne aggódj, hasonló helyzetben voltam én is és nekem is jól sikerült. Még annyi hogy ne csak a nehezebbeket nézd át hanem a könnyűeket is mert néha becsapósak tudnak lenni, rendesen el kell olvasni őket és ezt is gyakorolni kell (ez kémia lesz de pl én arra a kérdésre h milyen színű az az anyag ami ezzel és azzal reagál képes voltam azt írni vas reszelék (a 7-bol ez volt az egyik pont amit buktam kémia emelten))Szóval ügyesen és figyelmesen és még a 100% is meg lehet
2021. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3
2021. márc. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!