Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén várható a szóbelik...

Idén várható a szóbelik megtartása?

Figyelt kérdés

Mielőtt a fejemhez vágná valaki, tudom, hogy ez már a kismilliomodik ehhez hasonló kérdés és azt is, hogy senki nem jós.


Továbbá, nem szeretném “megúszni” sem, egyszerűen borzalmasan tanácstalan vagyok, hogy kvázi “feleslegesen” tanulom-e meg a tételeket, vagy sem.

Szeretek tanulni, jó és szorgalmas tanuló vagyok, de ez a bizonytalanság szörnyű.


Az oltások mellett is szaporodnak a fertőzöttek számai, a tegnapi adatok szerint is 10.000+-an betegedtek meg, ami elég aggasztó.


Folyamatosan figyelemmel kísérem a híreket, írásbeli biztosan lesz, aminek nagyon örülök, de a szóbelikről csak annyit tudni, hogy a “járvány alakulásaképpen fogják elhalasztani vagy megtartani”.



2021. márc. 22. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, én tavaly voltam ebben a helyzetben.

Szerintem most koncentrálj az írásbelire, a szóbelire majd készülsz utána. Én így tettem és végül nem tanultam meg a szóbeli tételeket egyáltalán. Viszont úgy gondolom még lehet tanulni őket egy hónap alatt, ha mást nem kell.


Sok sikert és kitartást!

2021. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a korrekt választ! :)
2021. márc. 22. 08:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fogják tartani, elég eltökéltnek tűnnek.
2021. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki azt, amikorra kiderül és ha lesz akkor nagyon kapcsolj rá. Szerintem.
2021. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Szerintem, lesz szóbeli. Azt reálisabbnak látom, hogy valamiféle rendszer szerint oldják majd meg, hogy kevesebb ember legyen egy helyen és így kevesebb az esélye a fertőződésre. De megfogják tartani, majd mossák a kezeiket, hogy az online oktatás megfelelő volt, a napi új esett szám, meg addigra le fog menni szóval a terjedésre se foghatnák.

De olvastam ,hogy majd a májusi kompetencia mérés azért is lesz fontos ,hogy felmérhessek ország szinten ,hogy mennyire volt hatásos az online tanulás az eredményeket illetően.(mondjuk ez eléggé eltérő mert nem a 12.es osztályok tudatását méri fel)

De szerintem lesz szóbeli, én így készülök :/

2021. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg az érettségi nem a kompetenciákat méri, de amúgy stimmel.
2021. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megtartják, annak ellenére, hogy a fedrőzöttek száma növekszik. Tavaly két héttel érettségi előtt nyögték ki, hogy megtartják-e vagy sem. Októberben is megtartották, szóval én készülnék rá. Szerintem kezdd a törivel, mert amit abból szóbelire megtanulsz, kellhet írásbelire is. A töbi tárgyból ez annyira nem jellemző. Hajrá!
2021. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2021. márc. 22. 11:45
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

“járvány alakulásaképpen fogják elhalasztani vagy megtartani”

Ezt hol olvastad?😅 En is hasonlo cipoben jarok mint te :/

2021. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Több cikkben is írták (eduline, pl.)
2021. márc. 22. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!