Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén várható a szóbelik...

Idén várható a szóbelik megtartása?

Figyelt kérdés

Mielőtt a fejemhez vágná valaki, tudom, hogy ez már a kismilliomodik ehhez hasonló kérdés és azt is, hogy senki nem jós.


Továbbá, nem szeretném “megúszni” sem, egyszerűen borzalmasan tanácstalan vagyok, hogy kvázi “feleslegesen” tanulom-e meg a tételeket, vagy sem.

Szeretek tanulni, jó és szorgalmas tanuló vagyok, de ez a bizonytalanság szörnyű.


Az oltások mellett is szaporodnak a fertőzöttek számai, a tegnapi adatok szerint is 10.000+-an betegedtek meg, ami elég aggasztó.


Folyamatosan figyelemmel kísérem a híreket, írásbeli biztosan lesz, aminek nagyon örülök, de a szóbelikről csak annyit tudni, hogy a “járvány alakulásaképpen fogják elhalasztani vagy megtartani”.



2021. márc. 22. 08:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly voltam ebben a helyzetben, és elsőként az írásbelinek ugrottam neki, arra tanultam kb 90%-ban aztán mire szóbelihez került volna a sor addigra már tárgytalan volt a tanulás
2021. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!