Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most tényleg ennyire meg...

Most tényleg ennyire meg akarnak szívatni minket, diákokat?

Figyelt kérdés
Ma az egyik online órámon mondta az egyik tanárunk hogy milyen híreket hallott. Ugye oltani akarják a tanárokat, és április 19-ére tervezik az iskolák, illetve óvodák nyitását. Viszont,azt is mondta, hogy velünk nem tudja mi lesz, mivel számunkra ugye nincs oltás. Kérdezem én, ennyire meg akar szívatni a kormány, hogy hazahordjuk ezt a sz@rt a dolgozó szüleinkek? Az én szüleimnek hál' istennek még megvan a munkahelye, rohadtul nem akarnám még ezzel is meggyűjteni a bajukat, ha elkapnám/hordozó lennék. Egyáltalán ténylegesen lesz nyitás még ebben a tanévben?

2021. márc. 26. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

1. Csak terv a 19-i nyitás.

2. Könnyen lehet, hogy a dolgozó szüleid addig megkapják az oltást.

3. Ha betartod az alapvető óvintézkedéseket, nem fogsz megfertőződni, és nem viszel haza semmit a dolgozó szüleidnek. Látod, a dolgozó szüleid sem fertőződnek meg, pedig nap mint nap eljárnak dolgozni.

2021. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Hogyha azt mondom, hogy lehet holnap elesel akkor már előre szídod a faágat, amiben megbotlottál?

Mert most kb. azt csinálod csak egy tervezettel...

2021. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

A dolgozó szüleid nagyobb eséllyel kapják el a munkahelyükön. Vagy nekik olyan munkahelyük van, ahol nem érintkeznek más emberekkel?

Egyébként csak terv, de én kétlem, hogy bármilyen nyitás lesz.

2021. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
nem lesz itt semmilyen nyitás se 19-én se később. illetve lesz. majd szept 1-től.
2021. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Apum buszsofőr (ugye állami cég szerencsére), anyukám óvónő, tehát k*rva nagy a rizikófaktor🙃
2021. márc. 26. 20:22
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is reménykedek hogy csak szeptemberben megyünk vissza. Van a bánatnak kedve vissza menni, az onlinet kibírom júniusig!

Nyáron meg ugye NYITÁS!:D

2021. márc. 26. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Akkor nem mindegy, hogy a b alá toni strandon szeded össze vagy suliban? 🤦😂
2021. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
*balatoni
2021. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
42%
Jogos a felvetés. Én biztos, hogy nem mennék be ilyen helyzetben az iskolába.
2021. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
nem is fog senki visszamenni nem lesz hova mert nyitás se lesz.
2021. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!