Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ez a felmérés így...

Szerintetek ez a felmérés így igazságos?

Figyelt kérdés

Tesiből fel kellett vennünk videóra, hogy hány fekvőtámaszt és felülést tudunk megcsinálni, amire kaptunk jegyet is. Viszont ezeken kívül meg kellett adni a testmagasságot és a videóban szerepelnie is kellett, hogy ráállunk egy mérlegre és megmutatjuk a testtömegünket. Erre azért volt szükség, mivel a tanárunk kitalálta, hogy testtömeg alapján mindenki eredményét korrigálni fogja. Ezt meg is tette, és mivel én csak 58 kg és 22 fekvőtámaszt tudtam csinálni, ezért a végső pontszámom 13 lett, ami 3-asnak felel meg. Viszont a 100 kg-os osztálytársam meg csinált 18-at, ami neki 5-ös lett, mert 100 kg-ra volt számolva a végső pontszám (ami neki ugye így 18 lett).

Szerintetek igazságos ez a felmérés? Máshol is szoktak a testtömeg alapján korrekciózni?



2021. márc. 27. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Ez úgy baromság, ahogy van
2021. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy a felmérés eredménye így ad valós adatot, DE: megalázó és tökéletesen elveszi a gyerek kedvét a mozgástól. Szóval lehet, hogy szakmailag helyes, pedegógiailag roppant káros. Meg ez, hogy videózd le, ahogy ráállsz a mérlegre, meg fekvőtámaszozol, gusztustalan ez a masszív bizalmatlanság, ráadásul adatvédelem szempontból is problémás.
2021. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az tény, hogy egy kuki ez a tanár

ha könnyű vagy, akkor még lehetsz erőtlen, mint pl. én is

2021. márc. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!